Targi Warsaw HVAC Expo w Ptak Warsaw Expo. Zapraszamy!

2024-02-27 9:50

Wystartowała druga edycja Międzynarodowych Targów Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji - Warsaw HVAC Expo. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Targi potrwają od 27 do 29 lutego.

Spis treści

  1. Warsaw HVAC Expo
  2. Uczestnicy - kto bierze udział w Warsaw HVAC Expo?
  3. Innowacje i edukacja podczas Warsaw HVAC Expo

Warsaw HVAC Expo

Warsaw HVAC Expo to Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji, których pierwsza, zeszłoroczna edycja cieszyła się zainteresowaniem uczestników i wystawców. W marcu 2023 roku Ptak Warsaw Expo odwiedziło ponad czternaście tysięcy przedstawicieli branży z 35 krajów Europy i 17 spoza Starego Kontynentu.

Organizatorzy szacują, że tegoroczną odsłonę wydarzenia odwiedzi jeszcze więcej przedsiębiorców i przedstawicieli branży zainteresowanych rozwojem, networkingiem i edukacją. 

Targi mają na celu promocję biznesu wśród międzynarodowej grupy inwestorów, nawiązywanie relacji biznesowych z zagranicznymi przedstawicielami branży i okazja do wprowadzania innowacji.

Uczestnicy - kto bierze udział w Warsaw HVAC Expo?

Uczestnictwo potwierdzili między innymi Alexa Dystrybucja, KlimaTherm, EmiterNet, IGLOTECH, THERMATEC, Clima Gold, Gree, Nalnor, inTECH, A CLIMA, ZYMETRIC, Ventia, Indoo, Tempcold, ALFACO, CALDO, EcoTech czy THERMOSILESIA.

Warsaw HVAC Expo to wydarzenie, które zintegruje branżę techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji.

Innowacje i edukacja podczas Warsaw HVAC Expo

Warsaw HVAC Expo cieszy się uznaniem w branży nie tylko ze względu na stawianie na aspekty networkingowe, ale również wartość edukacyjną i promowanie innowacji na całym świecie. Targi sprzyjają nawiązywaniu relacji z zagranicznymi firmami, dzielącymi się opracowanymi przez siebie rozwiązaniami i pomagającymi wprowadzać je na polskim rynku.

Targi Warsaw HVAC Expo stanowią także okazję do prezentacji swoich systemów zagranicznym inwestorom, którzy są otwarci na wdrażanie nowych możliwości na własnych rynkach.

Targi Warsaw HVAC Expo stawiają też na edukację poprzez Kongres Branży HVAC, podczas którego eksperci i liderzy sektora przekażą uczestnikom dobre praktyki, pokażą jak umiejętnie zarządzać produktem i przedstawią najnowsze trendy optymalizacyjne i automatyzacyjne.

Więcej informacji: https://warsawhvacexpo.com/tu-biznes-spotyka-innowacje-i-nowe-horyzonty-poznaj-warsaw-hvac-expo/

Rozmowy Muratora: Janusz Komurkiewicz, POiD, Fakro
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej