Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

2016-02-29 15:41
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

Trzecia edycja wrocławskich Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbyła się 13-14 lutego 2016 roku w Hali Stulecia. Targi odwiedziło ponad 8 tys. osób. Wśród zwiedzających najliczniejszą grupą były osoby młode poszukujące pierwszego "M", dobrze zorientowane w ofercie rynkowej. Nie brakowało też chętnych do sprzedaży domu i kupna mieszkania.

Na targach we Wrocławiu wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnej specjalnie przygotowanej oferty. Ozdobą imprezy była wystawa poświęcona nowo powstającej dzielnicy Wrocławia – Nowe Żerniki. W stoisku przedstawiciele Wrocławia przedstawiali zalety nowej inwestycji. Swoją ofertę zaprezentowało ponad 60 wystawców. Największą grupą byli lokalni deweloperzy, nie zabrakło też banków i pośredników z ofertą kredytów mieszkaniowych, agencji nieruchomości czy firm zajmujących się aranżacją wnętrz. Targową ofertę dopełnił bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów. 

Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których eksperci rynku poruszali tematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i dofinansowaniu w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości zorganizowało panel dotyczący rynku wtórnego, podczas którego omówiono m.in. zagadnienia: jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, prawidłowe umowy kupna z deweloperem, jak zabezpieczyć własne interesy, umowę najmu okazjonalnego, gwarancja bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji. Na zakończenie zaproszeni goście dyskutowali o szansach i zagrożeniach rynku wtórnego.

Wszyscy zwiedzający otrzymali przy wejściu na targi katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Organizatorem Targów  Nowy DOM Nowe MIESZKANIE jest Murator EXPO.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej