Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

2018-01-22 10:52
Murator EXPO we Wrocławiu
Autor: Murator EXPO

Kolejna, siódma już edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu odbędzie się 3-4 lutego 2018 na Stadionie Wrocław.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań nowych i z rynku wtórnego, a także okazja do uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych. Ofertę targową wzbogacą wydarzenia pomagające w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum. Będą też liczne konkursy z nagrodami, do wygrania m.in. projekt aranżacji kuchni lub łazienki lub przydatne w każdym domu elektronarzędzia.

Na zainteresowanych zakupem mieszkania będzie czekało blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów. Targowe promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadają się we wszystkich prawie stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego pod auspicjami Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości.
Pierwsze wiosenne targi mieszkaniowe we Wrocławiu zgromadzą największych deweloperów regionalnych i Polski, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi będą zachęcać korzystnymi kredytami.

Jak na wszystkich targach mieszkaniowych organizowanych przez Muratora EXPO będzie i towarzyszył bogaty program otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów od rynku nieruchomości, a wśród nich eksperci od finansów, podatków i prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wycen nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury wnętrz i stylizacji.

Więcej informacji o targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocłwiu 3-4 lutego 2018 >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej