Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu już 1 i 2 lutego 2020. Wstęp wolny!

2020-01-07 15:27
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu, Stadion Wrocław
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Wrocław

To będzie już 11. edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe we Wrocławiu. Udział w nich zapowiedziały największe deweloperskie firmy lokalne i ogólnopolskie, które zaprezentują najnowszą ofertę swoich nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Miejscem targów będzie tradycyjnie STADION WROCŁAW.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert nowych domów i mieszkań jak i z rynku wtórnego. Oprócz deweloperów i pośredników nieruchomości pomocą będą służyć różni eksperci, począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, pomocą architekta w wyborze mieszkania, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Wrocławski rynek nieruchomości mieszkaniowych charakteryzuje duże zainteresowanie lokalami kupowanymi na wynajem, czym przebija nawet Warszawę. Szczególną popularnością cieszy się dzielnica Krzyki. Kolejnym wyróżnikiem jest rosnące zainteresowanie aparthotelami, czyli budynkami w których apartamenty wynajmowane na doby. Taki rodzaj noclegów preferuje wrocławski biznes oraz turyści z kraju i zagranicy odwiedzający Wrocław, uznawany za jedno z ciekawszych miast w Polsce.

Poszukujący mieszkania na własne potrzeby szukają lokali o większym metrażu, ale w dobrej cenie. Ważna jest lokalizacja, bo im bliżej Centrum, tym łatwiej dostać się do przedszkola, szkoły, pracy czy ośrodków sportowo-kulturalnych. I tu znowu wygrywa dzielnica Krzyki, ale również Fabryczna, położona nieco dalej od centrum miasta za to z tańszymi mieszkaniami.

Jest też sporo mieszkańców Wrocławia, którzy chętnie przenieśli by się na peryferia miasta lub jeszcze dalej. I nie zawsze chodzi tu o niższą cenę lokali, co o kontakt z naturą i spokój, o który w dużym mieście coraz trudniej.  Dla nich deweloperzy również mają coś do zaoferowania, dużym zainteresowaniem cieszą się takie osiedla Popowice i Kozanów.

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej