Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

2015-01-09 14:41
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Pierwsza dolnośląska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław 2015 odbędzie się 7 i 8 lutego w obiektach Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane Murator EXPO słyną z kompleksowej oferty wystawców oraz profesjonalnie zorganizowanego programu porad skierowanego do zwiedzających. Powołując Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu organizator postawił sobie za cel z jednej strony – stworzenie idealnej na lokalnym rynku okazji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych czy banków do prezentacji oferty zainteresowanym klientom, z drugiej zaś – wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w pokonaniu drogi do własnego „M”. Targom Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław 2015 towarzyszyć będzie bogaty program prelekcji i wykładów. Goście poszukujący fachowej rady: jak bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie wezmą udział w otwartych wykładach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Udział w wykładach, prelekcjach i debatach jest bezpłatny.

Targi Mieszkaniowe Wrocław 2015 odbędą się w znanym mieszkańcom Wrocławia i całego regionu Dolnego Śląska kompleksie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Odbywają się w niej targi, kongresy, przedstawienia teatralne i operowe, koncerty, międzynarodowe zawody sportowe, spotkania polityczne i biznesowe. Hala Stulecia jest wygodnie położona dla zwiedzających, wystawcom zapewnia infrastrukturę gwarantującą właściwą oprawę każdego odbywającego się tu wydarzenia.

Murator EXPO od wielu lat aktywnie współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Pięć razy w roku, pod patronatem najwyższych urzędów państwowych organizuje w Warszawie największe i najstarsze w Polsce Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum. Dwanaście lat działalności na tym polu to: 48 edycji w Warszawie. Rocznie bierze w nich udział: ponad 450 wystawców oraz blisko 30 tys. zwiedzających.

Murator EXPO na Dolnym Śląsku debiutuje jako organizator targów mieszkaniowych. Warto przypomnieć, że Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce. W skład grupy obok wchodzą również:
√ cztery telewizje: FOKUS TV, Polo, ESKA TV i VOX Music TV
√ pięć stacji radiowych: Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA, Eska ROCK i Radio Plus;
√ dziennik: „Super Express”
√ miesięczniki: „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „M jak mama”, „Zdrowie”, „Podróże” i „Żagle”
√ serwisy internetowe, w tym m.in.: se.pl, eska.pl, eskaGO.pl, muratordom.pl, urządzamy.pl, muratorplus.pl, poradnikzdrowie.pl
Grupa prowadzi także działalność koncertową, organizując festiwale, eventy plenerowe i cykle koncertów, m.in. ESKA Music Awards, WAWA Live, Letnia Scena Eski, czy Polo Hit Festiwal.

Murator EXPO
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej