Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

2017-08-22 15:59
Murator EXPO we Wrocławiu
Autor: Murator EXPO

Jesienna edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu odbędzie się 2 i 3 września 2017 roku na STADIONIE WROCŁAW.

Tragi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu
Autor: Murator EXPO Tragi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

Swoją ofertę zaprezentuje blisko stu wystawców, w tym deweloperzy działający na skalę ogólnopolską jak i firmy lokalne. Na targach mieszkaniowych organizowanych przez Muratora EXPO zawsze są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie bogaty program program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów. Organizatorzy szczególnie polecają wykłady poświęcone finansowaniu nieruchomości, kredytom hipotecznym i procedurach jego pozyskania, a także seminarium dotyczące odbiorowi mieszkań od dewelopera.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zorganizuje podczas targów panel dotyczący rynku wtórnego, podczas którego omówione zostaną m.in. tematy, jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, prawidłowa w umowie z deweloperem zabezpieczyć własne interesy, umowa najmu okazjonalnego - gwarancja bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji.

Szczegółowy program imprez towarzyszących >>

Jeżeli ktoś nie będzie mógł pojawić się na targach we wrześniu, to informujemy, że z kolejną edycją targów mieszkaniowych we Wrocławiu Murator EXPO pojawi się we Wrocławiu 3-4 lutego 2018, również na STADIONIE WROCŁAW.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej