Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

2017-08-22 15:59
Murator EXPO we Wrocławiu
Autor: Murator EXPO

Jesienna edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu odbędzie się 2 i 3 września 2017 roku na STADIONIE WROCŁAW.

Tragi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu
Autor: Murator EXPO Tragi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu

Swoją ofertę zaprezentuje blisko stu wystawców, w tym deweloperzy działający na skalę ogólnopolską jak i firmy lokalne. Na targach mieszkaniowych organizowanych przez Muratora EXPO zawsze są najnowsze inwestycje mieszkaniowe z rynku pierwotnego i wtórnego.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie bogaty program program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów. Organizatorzy szczególnie polecają wykłady poświęcone finansowaniu nieruchomości, kredytom hipotecznym i procedurach jego pozyskania, a także seminarium dotyczące odbiorowi mieszkań od dewelopera.

Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zorganizuje podczas targów panel dotyczący rynku wtórnego, podczas którego omówione zostaną m.in. tematy, jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, prawidłowa w umowie z deweloperem zabezpieczyć własne interesy, umowa najmu okazjonalnego - gwarancja bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji.

Szczegółowy program imprez towarzyszących >>

Jeżeli ktoś nie będzie mógł pojawić się na targach we wrześniu, to informujemy, że z kolejną edycją targów mieszkaniowych we Wrocławiu Murator EXPO pojawi się we Wrocławiu 3-4 lutego 2018, również na STADIONIE WROCŁAW.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej