Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Warszawie na Torwarze

2016-03-18 12:05
Targi Mieszkaniowe Murator EXPO
Autor: brak danych

Kolejna wiosenna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Murator EXPO odbędzie się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze. To ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych, a swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców, czyli deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki oraz pośrednicy kredytowi  i w obrocie nieruchomościami.

Targi na Torwarze to ostatnia szansa, by kupić mieszkanie w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych i skorzystać z dopłaty jeszcze w tym roku, ponieważ przewidziana na ten rok pula dopłat wynosząca 730 mln zł już się kończy. Na przyszły rok dopłaty zostały ustalone na poziomie 746 mln zł, ale już dziś warto ustawić się w kolejce p mieszkanie na przyszły rok.

Ekspozycję wystawców dopełni bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym można skorzystać z indywidualnych i bezpłatnych konsultacji. Ponadto z projektantami wnętrz będzie można zaaranżować  własny dom czy mieszkanie oraz dowiedzieć się jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania, w jaki sposób optycznie powiększyć wnętrze. 
Dyżurujący w targowym Centrum prawnicy pomogą w sformułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, oferują kompleksową obsługę realizacji procesu budowlanego, gwarantują pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, opodatkowaniu transakcji na rynku nieruchomości, podatku od nieruchomości, rozstrzyganiu sporów z organami podatkowymi (odwołania od decyzji, skargi na decyzje administracyjne, wnioski o zwrot nadpłaty i inne pisma z zakresu postępowania podatkowego, w tym wnioski o wydanie interpretacji podatkowej).
Jedną z najistotniejszych zmian, która weszła w życie w 2016 roku jest wyższy wymagany wkład własny dla kredytów hipotecznych, który docelowo w 2017 ma wynieść 20%. Warto więc już teraz wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Na targach zainteresowani mogą zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”.

Wstęp na targi 16-17 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00, Torwar, ul. Łazienkowska 6a.
 

Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie Murator EXPO
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej