Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Płocku

2016-05-09 12:47
Płocka ORLEN ARENA
Autor: ORLEN ARENA PŁock Centrum Widowiskowo-Sportowe ORLEN ARENA w Płocku

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE po raz pierwszy zagoszczą w Płocku. Organizator tego przedsięwzięcia – Murator EXPO – zaprasza 18-19 czerwca do płockiego Centrum Widowiskowo-Sportowego  ORLEN ARENA. Wstęp wolny!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to impreza o szerszym programie niż zapowiada to nazwa. Jest tu bowiem miejsce na część wystawienniczą, jednak ofercie nieruchomości towarzyszy zawsze bogaty program poradniczo-informacyjny. W ramach tego pierwszego obszaru płockie Targi kierowane są do osób poszukujących gotowych mieszkań na rynku pierwotnym, budujących dom, planujących budowę, przebudowę bądź remont, a także do tych, którzy urządzają dom lub mieszkanie. Swoją ofertę przedstawią lokalni deweloperzy i firmy zajmujące się budową i wykonawstwem. Na Targach zaprezentowana zostanie również aktualna oferta producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków wnętrzarskich typu meble, oświetlenie i elektronika użytkowa, a także różnorodne detale dekoracyjne. Będą też meble ogrodowe, domki letniskowe, ogrodzenia, oświetlenie, systemy nawadniające, fontanny, oczka wodne, a także maszyny i urządzenia niezbędne w każdym ogrodzie i na działce. A na Kiermaszu Roślin Ogrodowych będzie można kupić kwiaty doniczkowe, ogrodowe, roślinność działkową, krzewy i drzewka owocowe.
 Z kolei w programie wydarzeń towarzyszących znajdą się spotkania, prelekcje, konferencje i warsztaty. Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów działać będzie Targowe Centrum Bezpłatnych Porad, w którym będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji. Osobom budującym domy przydadzą się informacje o etapach realizacji inwestycji. Będzie też można zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”, uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Dyżurujący w punktach konsultacyjnych doradcy będą oferować odwiedzającym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Płocku, 18-19 czerwca 2016
Centrum Widowiskowo-Sportowe ORLEN ARENA, ul. Plac Celebry Papieskiej 1
WSTĘP WOLNY

Targi  w Płocku
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej