Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Płocku

2016-05-09 12:47
Płocka ORLEN ARENA
Autor: ORLEN ARENA PŁock Centrum Widowiskowo-Sportowe ORLEN ARENA w Płocku

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE po raz pierwszy zagoszczą w Płocku. Organizator tego przedsięwzięcia – Murator EXPO – zaprasza 18-19 czerwca do płockiego Centrum Widowiskowo-Sportowego  ORLEN ARENA. Wstęp wolny!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to impreza o szerszym programie niż zapowiada to nazwa. Jest tu bowiem miejsce na część wystawienniczą, jednak ofercie nieruchomości towarzyszy zawsze bogaty program poradniczo-informacyjny. W ramach tego pierwszego obszaru płockie Targi kierowane są do osób poszukujących gotowych mieszkań na rynku pierwotnym, budujących dom, planujących budowę, przebudowę bądź remont, a także do tych, którzy urządzają dom lub mieszkanie. Swoją ofertę przedstawią lokalni deweloperzy i firmy zajmujące się budową i wykonawstwem. Na Targach zaprezentowana zostanie również aktualna oferta producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków wnętrzarskich typu meble, oświetlenie i elektronika użytkowa, a także różnorodne detale dekoracyjne. Będą też meble ogrodowe, domki letniskowe, ogrodzenia, oświetlenie, systemy nawadniające, fontanny, oczka wodne, a także maszyny i urządzenia niezbędne w każdym ogrodzie i na działce. A na Kiermaszu Roślin Ogrodowych będzie można kupić kwiaty doniczkowe, ogrodowe, roślinność działkową, krzewy i drzewka owocowe.
 Z kolei w programie wydarzeń towarzyszących znajdą się spotkania, prelekcje, konferencje i warsztaty. Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów działać będzie Targowe Centrum Bezpłatnych Porad, w którym będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji. Osobom budującym domy przydadzą się informacje o etapach realizacji inwestycji. Będzie też można zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”, uzyskać pomoc w wypełnieniu wniosku czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Dyżurujący w punktach konsultacyjnych doradcy będą oferować odwiedzającym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Płocku, 18-19 czerwca 2016
Centrum Widowiskowo-Sportowe ORLEN ARENA, ul. Plac Celebry Papieskiej 1
WSTĘP WOLNY

Targi  w Płocku
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej