Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

2015-10-12 16:37
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku
Autor: Murator EXPO

Już po raz drugi Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE zawitają do Gdańska. Impreza odbędzie się 17-18 października 2015 w trójmiejskiej ERGO ARENIE. Będą to dla tego regionu największe targi mieszkaniowe w ciągu ostatnich lat, a ich organizatorem jest Murator EXPO.

Na targach, swoją bogatą ofertę domów oraz mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego zaprezentują najwięksi gracze trójmiejskiego rynku nieruchomości, m.in.: ALLCON Osiedla, EURO Styl, Hossa, INPRO, ROBYG, Polnord, Murapol, JWC, PB Górski, DEKPOL, K&L i wielu innych. Na zainteresowanych czeka ponad 100 wystawców oraz przeszło 20 niezależnych ekspertów (od prawa, finansów czy podatków). Promocje i atrakcyjne rabaty zapowiadane są we wszystkich targowych stoiskach. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Pomorskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Ponadto Stowarzyszenie Architektów Polskich przygotowało dla zwiedzających spotkania poświęcone ocenie rynkowego zakupu mieszkania.
Targowi pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi (m.in.: Murator FINANSE, Dom Kredytowy Notus czy doradza.pl) będą proponować niskie prowizje dla kredytu mieszkaniowego, szerokie zakresy kredytowania i długie okresy spłaty. Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, wytargować minimalną prowizję za udzielenie kredytu oraz marżę, poprosić o przeprowadzenie symulacji wysokości i warunków kredytu i ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak i co zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.
Targi organizowane przez Muratora EXPO zawsze mają bogaty program imprez towarzyszących. W Centrum Bezpłatnych Porad będzie czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja, aranżacja zieleni. Będą też wykłady prowadzone przez niezależnych specjalistów. Szczególnej uwadze polecane są spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Nowelizacja MdM wprowadziła możliwość nabycia w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej. Po dopłatę do kredytu w ramach programu „Mieszkanie dla młodych” mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, wkładu budowlanego do spółdzielni mieszkaniowej, wnoszonego w celu uzyskania prawa własności mieszkania, na podstawie zawartej ze spółdzielnią mieszkaniową umowy o budowę lokalu. Dzięki nowelizacji do kredytu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby.

Więcej informacji o targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej