Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

2016-09-28 16:14
Targi mieszkaniowe w Gdańsku
Autor: Murator EXPO

Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE z ofertą deweloperów dla Trójmiasta odbędzie się 22 i 23 października w Gdańsku, na terenie CWK AMBEREXPO. Wstęp wolny!

Trójmiasto dołączyło do regionów, w których powstają bardzo ciekawe inwestycje, nie wyłączając mieszkaniowych, co na kolejnych targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE potwierdzają swoją ofertą deweloperzy. Na najbliższych targach organizowanych przez Muratora EXPO będzie można poznać m.in. szczegóły takich inwestycji jak choćby GRANARII, realizowanej na Wyspie Spichrzów przez IMMOBEL i MULTIBUD oraz FOCUS DUO oferowanej przez Portfel Inwestycyjny. Swoje oferty zaprezentują również tacy deweloperzy jak ALLCON Osiedla, Euro Styl, INPRO, PB Górski, DEKPOL, POLNORD, BMC, Alfa Park, DOMESTA, Słoneczne Wzgórza, City House, ale także deweloperzy ogólnopolscy jak na przykład ROBYG, ECO Classic. Nieustająco, Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań - nowych i "z drugiej ręki". Na wszystkich, pragnących wybudować własny dom czekają fachowe porady i liczne oferty firm: Domy Hybrydowe, DANWOOD, DQM, Heban House, FIDES Domy, Rebel Module ECO.

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Gdańsk 22-23.10.2016
Autor: brak danych

Oferta rynku pierwotnego zostanie powiększona dzięki Centrum Rynku Wtórnego, w którym swoje zasoby zaprezentuje Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W stoisku SPPON zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych.
Targi są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. Bogaty program imprez towarzyszących to również rozbudowane Centrum Porad, w którym goście będą mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czekają niezależni eksperci służący radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej