Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – Torwar 7-8 marca

2015-02-23 13:50
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

Warszawski Torwar 7 i 8 marca 2015 będzie miejscem kolejnej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców - deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami. Wystawcy przedstawią najnowsze realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Marcowa edycja targów mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowanych przez Muratora EXPO to nie tylko prezentacja oferty mieszkań z rynku pierwotnego. Po raz kolejny pod patronatem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami będzie działało Centrum Rynku Wtórnego, w którym agencje nieruchomości zaprezentują oferty mieszkań, domów, działek i gruntów, lokali użytkowych i biurowych, czy nieruchomości komercyjnych we wszystkich dzielnicach Warszawy i okolicach.
Targom towarzyszy bogaty program merytoryczny: wykłady, specjalistyczne porady, raporty nt. rynku mieszkaniowego. W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z zakresu prawa, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone umowie deweloperskiej w świetle przepisów prawa, w tym klauzulom niedozwolonym. Omawiane będą także: tajemnice kredytu mieszkaniowego, rozliczenia podatkowe przy sprzedaży i najmie nieruchomości i bezpieczny zakup nieruchomości na rynku wtórnym - dlaczego w wyborze lokum warto skorzystać z pomocy pośrednika.
W Strefie Porad na potrzebujących czeka sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
7 i 8 marca (sobota-niedziela) w godzinach 10.00–17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej