Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – Torwar 7-8 marca

2015-02-23 13:50
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

Warszawski Torwar 7 i 8 marca 2015 będzie miejscem kolejnej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców - deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami. Wystawcy przedstawią najnowsze realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Marcowa edycja targów mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowanych przez Muratora EXPO to nie tylko prezentacja oferty mieszkań z rynku pierwotnego. Po raz kolejny pod patronatem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami będzie działało Centrum Rynku Wtórnego, w którym agencje nieruchomości zaprezentują oferty mieszkań, domów, działek i gruntów, lokali użytkowych i biurowych, czy nieruchomości komercyjnych we wszystkich dzielnicach Warszawy i okolicach.
Targom towarzyszy bogaty program merytoryczny: wykłady, specjalistyczne porady, raporty nt. rynku mieszkaniowego. W trakcie wykładów nie zabraknie dużej porcji wiedzy z zakresu prawa, szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone umowie deweloperskiej w świetle przepisów prawa, w tym klauzulom niedozwolonym. Omawiane będą także: tajemnice kredytu mieszkaniowego, rozliczenia podatkowe przy sprzedaży i najmie nieruchomości i bezpieczny zakup nieruchomości na rynku wtórnym - dlaczego w wyborze lokum warto skorzystać z pomocy pośrednika.
W Strefie Porad na potrzebujących czeka sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, architektura wnętrz i stylizacja.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
7 i 8 marca (sobota-niedziela) w godzinach 10.00–17.00
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej