Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Torwar 4 i 5 marca 2017

2017-02-21 13:15
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Murator EXPO rusza w roku 2017 z kolejnymi edycjami targów mieszkaniowych. Na warszawskim Torwarze najbliższe targi odbędą się 4 i 5 marca. Wśród atrakcji, oprócz najnowszych ofert nowych mieszkań i domów jednorodzinnych, konkursy z nagrodami.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to w każdej z ich edycji najnowszy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego z terenu Warszawy i okolic. Jak zapewniają organizatorzy, na pierwszych warszawskich wiosennych targach zaprezentują się najwięksi deweloperzy nie tylko z Mazowsza, ale i całego kraju. Oferty będą dotyczyć inwestycji już oddanych do użytkowania, jak i tych jeszcze w realizacji. Ofertę deweloperów uzupełni Centrum Rynku Wtórnego z zasobami blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Będzie wiele mieszkań dostępnych w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Można też będzie zgłaszać do sprzedaży własne nieruchomości.

Tradycyjnie targi uzupełnia bogaty program imprez towarzyszących. Będą to wykłady prowadzone przez specjalistów, w Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących czekać będzie sztab konsultantów specjalizujących się w poradach finansowych, podatkach, prawie, wycenie nieruchomości, remontach i budowie domu, wynajmie czy architekturze wnętrz. Szczególnej uwadze organizatorzy polecają spotkania ze specjalistami od finansów m.in.: wykłady dotyczące pierwszego kredytu hipotecznego, czyli użyteczne kompendium dla każdego. Ciekawie zapowiadają się także warsztaty dotyczące kredytów: czym kierować się przy wyborze kredytu hipotecznego?, jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów, praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Podczas targów zaplanowano także wiele konkursów z nagrodami (m.in. narzędzia firmy HITACHI). Dla najmłodszych i nieco starszych moc atrakcji planuje Akademia Kusznierewicza.

Więcej o targach >>

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Warszawa Torwar
4 i 5 marca 2017
targi czynne w godzinach: 10.00-17.00

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze
Autor: Murator EXPO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej