Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Torwar 1-2 marca

2014-02-17 12:12
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Na warszawskim Torwarze 1-2 marca 2014 odbędą się kolejne targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO. Deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe przedstawią najnowsze realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Na Torwarze zaprezentuje swoją ofertę blisko 150  wystawców, a oprócz deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych będą to również banki i pośrednicy nieruchomości. Niemal połowa mieszkań z targowej oferty ma być oddana do użytkowania jeszcze w tym roku.
Marcowa edycja targów to nie tylko prezentacja oferty mieszkań z rynku pierwotnego. Pod patronatem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami będzie zorganizowane Centrum Rynku Wtórnego, w którym agencje nieruchomości zaprezentują oferty mieszkań, domów, działek i gruntów, lokali użytkowych i biurowych, czy nieruchomości komercyjnych we wszystkich dzielnicach Warszawy i okolicach.
Targom mieszkaniowym organizowanym przez Murator EXPO jak zwykle towarzyszy bogaty program dodatkowych wydarzeń, w postaci wykładów, specjalistycznych porad, czy prezentacji raportów o rynku mieszkaniowym. Wykłady będą poświęcone m.in. różnym aspektom prawa, szczególnie polecane są zawsze spotkania poświęcone klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich, usuwaniu negatywnych wpisów w rejestrach bankowych i konsumenckich czy ustawie deweloperskiej. Omawiane będą także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rozliczenia podatkowe przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Inspektor nadzoru budowlanego podzieli się technicznymi wskazówkami, które pomogą w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera. W pierwszy  dniu targów – 1 marca o godz. 13.30 - odbędzie publiczna debata dotycząca bezpieczeństwa kupowania mieszkań będących w budowie.

Szczegółowy program targów >>

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

1 i 2 marca (sobota-niedziela) Torwar
wstęp w godzinach: 10.00–17.00

Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży z podziałem na dzielnice, dokładne informacje o cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej