Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Torwar 1-2 marca

2014-02-17 12:12
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Na warszawskim Torwarze 1-2 marca 2014 odbędą się kolejne targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO. Deweloperzy i spółdzielnie mieszkaniowe przedstawią najnowsze realizacje i zaoferują atrakcyjne rabaty, niedostępne na co dzień w biurach sprzedaży.

Na Torwarze zaprezentuje swoją ofertę blisko 150  wystawców, a oprócz deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych będą to również banki i pośrednicy nieruchomości. Niemal połowa mieszkań z targowej oferty ma być oddana do użytkowania jeszcze w tym roku.
Marcowa edycja targów to nie tylko prezentacja oferty mieszkań z rynku pierwotnego. Pod patronatem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami będzie zorganizowane Centrum Rynku Wtórnego, w którym agencje nieruchomości zaprezentują oferty mieszkań, domów, działek i gruntów, lokali użytkowych i biurowych, czy nieruchomości komercyjnych we wszystkich dzielnicach Warszawy i okolicach.
Targom mieszkaniowym organizowanym przez Murator EXPO jak zwykle towarzyszy bogaty program dodatkowych wydarzeń, w postaci wykładów, specjalistycznych porad, czy prezentacji raportów o rynku mieszkaniowym. Wykłady będą poświęcone m.in. różnym aspektom prawa, szczególnie polecane są zawsze spotkania poświęcone klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich, usuwaniu negatywnych wpisów w rejestrach bankowych i konsumenckich czy ustawie deweloperskiej. Omawiane będą także: bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym i pierwotnym oraz rozliczenia podatkowe przy zakupie i sprzedaży nieruchomości. Inspektor nadzoru budowlanego podzieli się technicznymi wskazówkami, które pomogą w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera. W pierwszy  dniu targów – 1 marca o godz. 13.30 - odbędzie publiczna debata dotycząca bezpieczeństwa kupowania mieszkań będących w budowie.

Szczegółowy program targów >>

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

1 i 2 marca (sobota-niedziela) Torwar
wstęp w godzinach: 10.00–17.00

Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży z podziałem na dzielnice, dokładne informacje o cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej