Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – pierwszy raz w Gdańsku!

2015-02-12 11:01
Murator EXPO
Autor: brak danych

Już 28 lutego i 1 marca 2015 w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się pierwsza trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez spółkę Murator EXPO.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Muratora EXPO mają już swoją wieloletnią tradycję (48 edycji w Warszawie!), jednak są jeszcze regiony w Polsce, gdzie organizowane są po raz pierwszy. W tym roku takim miejscem był już Wrocław, teraz przyszła kolej na Trójmiasto.
Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum. Ekspozycję wystawców uzupełnia zawsze bogaty program edukacyjny kierowany zarówno do profesjonalistów z branży, w tym do wystawców i architektów, jak i do indywidualnych inwestorów. Program wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Murator EXPO planuje w 2015 roku zorganizować w Trójmieście trzy edycje Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE: dwie w gdańskiej Ergo Arenie (kolejne w październiku) i jedną edycję we wrześniu w Gdynia Arenie.
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE są niezastąpionym źródłem informacji o rynku nieruchomości mieszkaniowych dzięki kompleksowej prezentacji oferty deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków, doradców kredytowych i pośredników w obrocie nieruchomościami. Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków. Goście Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE korzystają z indywidualnych konsultacji w Centrum Bezpłatnych Porad.

Targi Murator EXPO Gdańsk
Autor: Murator EXPO

O organizatorze
Organizatorem targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE jest spółka Murator EXPO plasująca się w ścisłej czołówce organizatorów targów w Polsce. Murator EXPO w swej ofercie ma także wydarzenia związane z: rynkiem rolnym (ROLEXPO); branżą sportów wodnych i rekreacji (Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, Targi Sportów Wodnych i Festiwal Żeglarskich WIATR i WODA na wodzie w Gdyni); sektorami: podróże, edukacja i kultura (Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE, Warszawskie Targi Książki, Nadmorskie Plenery Czytelnicze w Gdyni i w Szczecinie, Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA).
 
Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce. W skład grupy obok Murator EXPO wchodzą:
►cztery telewizje – FOKUS TV, Polo, ESKA TV i VOX Music TV
►pięć stacji radiowych – Radio ESKA, Radio VOX FM,  Radio WAWA, Eska ROCK i Radio Plus;
►dziennik – „Super Express”
►miesięczniki – „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „M jak mama”, „Zdrowie”, „Podróże” i „Żagle”
►serwisy internetowe – se.pl, eska.pl, eskaGO.pl, muratordom.pl, urządzamy.pl, muratorplus.pl, poradnikzdrowie.pl
Grupa prowadzi także działalność koncertową, organizując festiwale, eventy plenerowe i cykle koncertów, m.in. ESKA Music Awards, WAWA Live, Letnia Scena Eski, czy Polo Hit Festiwal.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej