Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

2013-11-08 12:43
targo Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Tradycyjnie na Torwarze, 23 i 24 listopada odbędą się już po raz 43. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców, wśród których będą deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Autor: Murator EXPO

Na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze będą prezentowane oferty mieszkaniowe lokali już oddanych do użytkowania w ostatnim czasie oraz z terminem oddania do użytku w 2014 roku, będą również oferty rynku wtórnego. Eksperci od finansów pomogą rozeznać się w dostępnych formach kredytowania inwestycji mieszkaniowych.
Targi mieszkaniowe organizowane przez Murator EXPO zawsze wyróżniają się bogatym programem imprez towarzyszących. Podobnie będzie podczas 43. edycji targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, podczas których zaplanowano warsztaty, wykłady i prelekcje oraz  publiczną debatę o nowym rządowym programie „Mieszkanie dla młodych” (odbędzie się 23 listopada o godz. 13.30).
Godne polecenia jest również spotkanie z praktykami ze Stowarzyszenia Wolna Przedsiębiorczość, którzy opowiedzą o tym, jakie technologie najlepiej sprawdzają się w polskich warunkach i jakie korzyści płyną z ich stosowania (stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, specjalizującą się w obszarach: energia i innowacje). Omówiony zostanie też ogólnopolski program dopłat do budowy domów energooszczędnych realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Pod koniec spotkania odbędą się warsztaty z pomiaru jakości energetycznej budynków przy pomocy profesjonalnej kamery termowizyjnej.
Już po raz trzeci, równolegle z listopadową edycją targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, odbędzie się Forum dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości i wszystkich zainteresowanych gospodarką nieruchomościami. W ramach Forum, 24 listopada odbędzie się seminarium, w trakcie którego omówione zostaną m.in.: rozliczenia i podatki we wspólnocie i spółdzielni mieszkaniowej, regulaminy i rozliczenia kosztów centralnego ogrzewania, systemy głosowania współwłaścicieli hali garażowej nad uchwałami wspólnoty mieszkaniowej, czy orzeczenia Sądu Najwyższego dotyczące własności mieszkań po zakończeniu terminu wieczystego użytkowania.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 23 i 24 listopada (sobota-niedziela)
Torwar, ul. Łazienkowska 6a
czynne w godzinach: 10.00-17.00

Odwiedzający targi mieszkaniowe otrzymają kupon o wartości 500 zł do wykorzystania przez 5 dni po targach na usługę negocjacji ceny mieszkania czy domu, dodatkowo - kupon promocyjny ważny 7 dni po tragach uprawniający do bezpłatnego sprawdzenia umowy rezerwacyjnej i umowy w formie aktu notarialnego z deweloperem pod względem zapisów dotyczących: obliczania powierzchni nieruchomości, odbioru technicznego lokalu, kar umownych, gwarancji oraz terminów płatności.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej