Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

2016-01-19 16:12
Targi Murator EXPO
Autor: Murator EXPO

Na Stadionie Narodowym, na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE,13 i 14 lutego 2016 swoją ofertę po raz pierwszy w tym roku zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi.

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Na Stadionie Narodowym 13 i 14 lutego swoją ofertę po raz pierwszy w tym roku zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi. W ofercie wystawców m.in.: mieszkania spełniające kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych oraz bankowe oferty finansowania zakupu mieszkania także i w tym programie, badanie wstępnej zdolności kredytowej, pomoc w wypełnieniu wniosku oraz informacje o wymaganych dokumentach potrzebnych do rozpatrzenia wniosku, ocena ryzyka zakupu mieszkania.

Odwiedzający otrzymają m.in.: raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku, a także mapy inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach.

WSTĘP NA TARGI 13 i 14 lutego (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00; STADION NARODOWY, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Więcej informacji na stronie www.targimieszkaniowe.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej