Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

2016-01-19 16:12
Targi Murator EXPO
Autor: Murator EXPO

Na Stadionie Narodowym, na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE,13 i 14 lutego 2016 swoją ofertę po raz pierwszy w tym roku zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi.

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Na Stadionie Narodowym 13 i 14 lutego swoją ofertę po raz pierwszy w tym roku zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi. W ofercie wystawców m.in.: mieszkania spełniające kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych oraz bankowe oferty finansowania zakupu mieszkania także i w tym programie, badanie wstępnej zdolności kredytowej, pomoc w wypełnieniu wniosku oraz informacje o wymaganych dokumentach potrzebnych do rozpatrzenia wniosku, ocena ryzyka zakupu mieszkania.

Odwiedzający otrzymają m.in.: raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku, a także mapy inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach.

WSTĘP NA TARGI 13 i 14 lutego (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00; STADION NARODOWY, al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Więcej informacji na stronie www.targimieszkaniowe.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej