Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

2015-04-01 17:43
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym
Autor: Murator EXPO

Stadion Narodowy w Warszawie ponownie stanie się 11 i 12 kwietnia 2015 siedzibą targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO.  Wejściówki można kupić na miejscu, można też skorzystać z nowego serwisu internetowego biletynatargi.pl

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym cieszą się wyjątkową popularnością, stąd deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi szykują na nie wyjątkowo bogatą i aktualną ofertę warszawskich i podwarszawskich inwestycji mieszkaniowych. Wśród nich ma być niemal tysiąc mieszkań spełniających kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych oraz bankowe oferty finansowania zakupu mieszkania w programie MdM. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne warsztaty, wykłady i prelekcje. Program wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.

Deweloper musi wiedzieć czego szuka klient

Murator EXPO, jako organizator targów mieszkaniowych, na największych warszawskich Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE śledzi zmieniające się preferencje i wymagania klientów. Podczas kilku ubiegłorocznych edycji targów zostały poddane ocenie, m.in.: atrakcyjność poszczególnych lokalizacji, sposoby finansowania zakupu mieszkania czy skuteczność prowadzonych przez deweloperów działań marketingowych. Badane były także kluczowe kryteria wyboru przy zakupie mieszkania. Realizację i kontrolę nad badaniem Murator EXPO powierzył spółce WYG PSDB, wchodzącej w skład brytyjskiej grupy notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych, marki z pięćdziesięcioletnią tradycją w zakresie doradztwa społeczno-ekonomicznego, biznesowego oraz inżynieryjnego. Z badań preferencji potencjalnych nabywców mieszkań wuynika, że największą popularnością cieszą się nowe nieruchomości. Najwięcej osób wskazało, że poszukuje mieszkania/domu wyłącznie na rynku pierwotnym (39,8%), chętnych na oferty z rynku wtrórnego jest niewielu (3,1%). Ciekawe są też opinie, co do położenia i wyposażenia budynku, w którym respondecii badania chcieliby zamieszkać, co pokazuje tablica poniżej...

Preferencje nabywców nowych mieszkań
Autor: WYG PSDB

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym będą czynne 11 i 12 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00.
Bilety można kupić w kasie, lub wcześniej korzystając z nowego serwisu internetowego uruchomionego przez organizatora – biletynatargi.pl.
Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, katalog Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe z aktualnymi inwestycjami mieszkaniowymi z podziałem na dzielnice, z informacjami o cenach, metrażach i terminami zakończenia budowy.
Dzieci będzie można oddać pod opiekę przedszkola Baby&Care.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej