Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

2019-09-27 13:26 r.
AmberExpo
Autor: Międzynarodowe Targi Gdańskie Hala targowa AmberExpo

Jesienna edycja targów mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Trójmieście odbędzie 19 i 20 października 2019 w AmberExpo. Październikowe targi mieszkaniowe organizowane przez Murator EXPO to najnowszy przegląd trójmiejskiej oferty domów i mieszkań nowych i z rynku wtórnego. W targach zapowiedział udział blisko 80 firm. Wstęp wolny!

W Trójmieście targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE będą gościć po raz czternasty. Na targach pojawią się najnowsze oferty trójmiejskich deweloperów, spółdzielni oraz innych firm, związanych z rynkiem inwestycji mieszkaniowych (pośrednicy finansowi, doradcy kredytowi, styliści i architekci). Zostaną zaprezentowane mieszkania ze wszystkich dzielnic jak i na przedmieść Gdańska, Sopotu i Gdyni, oddane do użytkowania zarówno w 2019 roku, jak i w te lokalizacje, w których budowa rozpocznie się w I półroczu 2020.  Targowe premiery i promocje to już tradycja, warto pytać i negocjować!

Ciekawie zapowiada się program wydarzeń towarzyszących targom. Ofertę mieszkaniową z Trójmiasta uzupełnią firmy specjalizujące się w architekturze wnętrz i finansowaniu inwestycji mieszkaniowych,  eksperci bezpłatnie będą udzielać indywidualnych konsultacji. Będzie też można wziąć udział w warsztatach. Szczególnie interesująco zapowiada się cykl wykładów poświęconych finansowaniu zakupu mieszkania. W stoiskach pośredników finansowych targowi eksperci pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań. Szybko i bez zbędnych formalności policzą jakiej wysokości kredyt mieszkaniowy można uzyskać i w którym banku.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
19-20 października 2019 (sobota-niedziela)
AmberExpo
ul. Żaglowa 11

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Więcej o targach i programie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej