Targi mieszkaniowe w Gdyni

2016-08-25 11:06
Gdynia ARENA
Autor: Gdynia ARENA

Hala Gdynia ARENA będzie 3-4 września 2016 gościć targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi z terenu Trójmiasta i okolic. Wstęp bezpłatny.

Deweloperzy i pośrednicy w obrocie nieruchomościami będą zachęcać do podjęcia decyzji o kupnie domu lub mieszkania, a eksperci podpowiedzą jaki to powinien być metraż, stan „pod klucz” czy deweloperski, z rynku pierwotnego czy wtórnego, a może opłacalna będzie nieruchomość na wynajem, jak wspomóc się kredytem?

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi atrakcyjną ofertę mieszkań (również w programie Mieszkanie dla Młodych), domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych.

Ekspozycję wystawców dopełni bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym będzie można skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czekają niezależni eksperci służący radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury. Wśród imprez towarzyszących również wykładów m.in. o kredytach hipotecznych od kuchni, fakty i mity na ich temat, informacje od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu. Szczególnej uwadze organiozator – Muratior EXPO – poleca spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od państwa – jak i kiedy” oraz wykłady poświęcone nowemu programowi, który zapowiedział rząd.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, 3-4 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00. Gdynia ARENA, ul. Kazimierza Górskiego 8.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej