Targi mieszkaniowe w Gdyni. Nowe oferty trójmiejskich deweloperów i biur nieruchomości

2019-08-20 17:18
Targi mieszkaniowe w Gdyni Murator EXPO
Autor: Murator EXPO

Kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni odbędzie się 7 i 8 września 2019. Gdynia Arena na dwa dni stanie się miejscem, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszą trójmiejską ofertą deweloperów, banków i pośredników kredytowych oraz firm wyposażających wnętrza. Wstęp wolny.

W Gdynia Arenie swoje oferty zaprezentuje blisko 80 wystawców, w tym najwięksi i najbardziej znani deweloperzy, m.in.: Atal, Dekpol, DS Development, Semeko, Słoneczna Zatoka, Spartan Domy, TS Invest czy Willbud. Bogatą ofertę mieszkaniową z Gdyni, Gdańska i Sopotu uzupełnią targowe stanowiska firm oferujących usługi z dziedziny architektury wnętrz i finansowania inwestycji mieszkaniowych.

Jak zwykle na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE ciekawie zapowiadają się wydarzenia towarzyszące. Wśród nich porady ułatwiające podjęcie dobrej decyzji o zakupie nowego lokum: bezpłatne warsztaty i seminaria. Wszyscy eksperci udzielać będą indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji. Polecamy też cykl spotkań poświęconych finansowaniu zakupu mieszkania. Ponadto, w stoiskach pośredników finansowych można będzie sprawdzić np. czy zakup mieszkania jest bezpieczny, targowi eksperci pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań, policzą jakiej wysokości kredyt mieszkaniowy można uzyskać i w którym banku.

Więcej informacji o targach >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej