Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni

2015-08-06 17:04
Targi mieszkaniowe Gdynia 2015
Autor: Murator EXPO

W hali Gdynia ARENA, 5-6 września odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO. Targi są okazją do zapoznania się z kompleksową ofertą domów i mieszkań - nowych i z rynku wtórnego oraz uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Na targach mieszkaniowych, oprócz ofert deweloperów, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami, na targach będzie wiele promocji, wyjątkowych ofert lub rabatów. Ponadto będzie można uzyskać wiele porad m.in. z dziedziny: prawa, finansów czy podatków.
Tradycyjnie program targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Muratora EXPO ma obszerną część merytoryczną. W Gdyni będzie również wiele wykładów, których tematami będą raporty rynkowe i specjalistyczne porady. Będą poruszane problemy z zakresu finansowania inwestycji, niuansów kredytów hipotecznych, organizator szczególnie poleca spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Omawiane będzie również bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym oraz rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. W stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.
Na pierwszych zwiedzających czekają niespodzianki, a dla wszystkich przewidziano mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji trójmiejskiej, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku oraz magazyn wnętrzarski Wydawnictwa Murator.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej