Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdyni

2015-08-06 17:04
Targi mieszkaniowe Gdynia 2015
Autor: Murator EXPO

W hali Gdynia ARENA, 5-6 września odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowane przez Murator EXPO. Targi są okazją do zapoznania się z kompleksową ofertą domów i mieszkań - nowych i z rynku wtórnego oraz uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych.

Na targach mieszkaniowych, oprócz ofert deweloperów, banków i pośredników w obrocie nieruchomościami, na targach będzie wiele promocji, wyjątkowych ofert lub rabatów. Ponadto będzie można uzyskać wiele porad m.in. z dziedziny: prawa, finansów czy podatków.
Tradycyjnie program targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Muratora EXPO ma obszerną część merytoryczną. W Gdyni będzie również wiele wykładów, których tematami będą raporty rynkowe i specjalistyczne porady. Będą poruszane problemy z zakresu finansowania inwestycji, niuansów kredytów hipotecznych, organizator szczególnie poleca spotkania pod hasłem: „Mieszkanie dla Młodych – szansa na pieniądze od Państwa – jak i kiedy”. Omawiane będzie również bezpieczne kupowanie na rynku wtórnym oraz rozliczenia podatkowe przy wynajmie nieruchomości. W stoisku Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami można będzie uzyskać porady prawne i poznać zakres czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także zorientować się w bieżącej sytuacji na wtórnym rynku mieszkaniowym.
Na pierwszych zwiedzających czekają niespodzianki, a dla wszystkich przewidziano mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji trójmiejskiej, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku oraz magazyn wnętrzarski Wydawnictwa Murator.


Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej