Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

2016-03-02 17:17
Ergo Arena
Autor: Tebodin Poland Ergo Arena. Hala widowiskowo-sportowa na granicy Gdańska i Sopotu. Obiekt oddano do użytku w 2010 roku. Nadzór inwestorki nad realizacją inwestycji pełniła firma Tebodin

ERGO ARENA będzie 2-3 kwietnia 2016 siedzibą Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Lokalni deweloperzy zaprezentują swoją ofertę, eksperci od kredytów doradzą, jak sfinansować inwestycję mieszkaniową. Wstęp wolny!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Swoją ofertę przedstawią znane trójmiejskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.: Allcon Osiedla, Euro Styl, Inpro, Polnord, PB Górski, PB Domesta, Robyg, ECO Classic, Dekpol, Siódme Niebo, Słoneczne Wzgórza, Alfa Park, TS Invest, 4 Invest, BMC, City House, DS  Development, Spartan Domy, Eko Bud, Nord House, Activa i wielu innych. Pojawią się też nowości i premiery targowe, m.in. Harmonia Oliwska w Gdańsku Oliwie, Osiedle Viridis w Gdyni, Angielska Grobla w Gdańsku, Osiedle Maciejka w Gdańsku, Osiedle Centrum w Gdyni czy Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta w Gdyni.

W ofercie wystawców będą oczywiście również mieszkania spełniające kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych oraz bankowe oferty finansowania zakupu mieszkania także i w tym programie. Na targach zainteresowani będą mogli zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się, gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Przypominamy, że zgodnie z decyzją KNF od tego roku kredytobiorca musi, mieć co najmniej 15% wkładu własnego na kupowane mieszkanie. Jedną trzecią będzie mógł wnieść w formie blokady środków na rachunkach lub wykupując ubezpieczenie pod warunkiem, że będzie dysponował kwotą odpowiadającą 10% ceny mieszkania.

Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi aranżują własny dom czy mieszkanie, dostosowują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudowują mieszkanie z rynku wtórnego. Będzie można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dyżurujący w punktach konsultacyjnych doradcy będą oferować odwiedzającym wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Targi w ERGO ARENIE (Plac Dwóch Miast 1) zapraszają 2-3 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00–17.00.
Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Gdańska i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – ich organizatorem w różnych regionach Polski jest Murator EXPO - to największe i najstarsze w Polsce wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Dotychczas w Warszawie odbyły się już 53 edycje tych targów.

Targi mieszkaniowe Murator EXPO
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZAKANIE w Gdańsku, ERGO ARENA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej