Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe Mieszkanie - 8 i 9 września, Torwar w Warszawie

2012-08-13 14:21
Targi_logo
Autor: Murator EXPO

Już wkrótce kolejna 38. edycja, tym razem jesienna, targów mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO. Swój udział zapowiada ponad 200 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych.

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie
Autor: Murator EXPO

To duża gratka dla poszukujących w Warszawie i okolicach mieszkania, bo na targach zostanie zaoferowanych ponad 21 tys. ofert różnego rodzaju lokali. Ponad 25% tej oferty to mieszkania oddane do użytku w II kwartale 2012, a wśród nich najwięcej jest mieszkań o powierzchni 40-60 m2, czyli najbardziej poszukiwanych na rynku. Będą też mieszkania do kupienia w ramach programu Rodzina na Swoim i mieszkania na wynajem. Deweloperzy obiecują korzystne, nieco niższe ceny.

Nie tylko targi mieszkaniowe

Jak zwykle podczas targów mieszkaniowych Murator EXPO, towarzyszy im bogaty program doradczy, tak w dziedzinie prawa, jak również dotyczący finansów i podatków. W formie wykładów, warsztatów czy bezpośrednich porad będzie można uzupełnić swoją wiedzę na przykład z prawa budowlanego czy ustawy deweloperskiej, eksperci podpowiedzą jak bezpiecznie kupić mieszkanie, a inspektor nadzoru budowlanego da wskazówki jak nie robić błędów przy odbiorze nieruchomości od dewelopera. Będą też architekci wnętrz oraz styliści doradzający jak operować we wnętrzach światłem i kolorem i jak zaprojektować kuchnię.

Dla odwiedzających targi przygotowano katalog „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2012”, w którym zawarto informacje o lokalizacjach inwestycji mieszkaniowych realizowanych w Warszawie i okolicach, wraz z cenami, oferowanymi metrażami itd. Będzie też można otrzymać katalog „Murator PROJEKTY DOMÓW”.

Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe Mieszkanie odbędą się 8 i 9 września na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6a) i będą czynne w godzinach 10.00 - 17.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej