Targi mieszkaniowe na PGE Narodowym ostatnie w roku 2019

2019-10-30 14:54
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, 16-17 listopada 2019 na PGE Narodowym w Warszawie, zamkną sezon targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO. Swoją najnowszą ofertę dla Warszawy i okolic zaprezentują deweloperzy, pośrednicy nieruchomości, banki oraz instytucje kredytujące. Nowością są ofert domów za granicą w atrakcyjnych rejonach turystycznych.   

Tragi mieszkaniowe w Warszawie są zawsze niezwykle atrakcyjne, bo stolica jest największym placem budowy w kraju. Przybywa nowych mieszkańców, których do Warszawy ciągnie jak do magnesu z innych regionów Polski, ale również i ze świata, a ci, którzy już tu mieszkają, szukają dla siebie nowych lokalizacji. Zainteresowanych mieszkaniami, domami i działkami więc nie brakuje, a popyt na rynku mieszkaniowym nadal góruje nad podażą.

Żeby rozwiązać swoje potrzeby mieszkaniowe warto odwiedzić targi organizowane przez Murator EXPO by skorzystać z ich unikalnych możliwości porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i pośredników kredytowych, a przy okazji z fachowych porad niezależnych ekspertów. Podczas targów będzie można skorzystać z  ofert kredytów hipotecznych i porozmawiać z pośrednikami, wykonać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu i co należy zrobić, by uniknąć rejestrów kredytowych. Na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w wielu punktach eksperckich będzie można uzyskać informacje z zakresu finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania oraz stylizacji wnętrz.

Atrakcją tych targów są oferty nieruchomość na Cyprze, w Hiszpanii oraz w Turcjim które zaprezentują  renomowane przedstawicielstwa z tamtejszych rynków. Chętni na takie inwestycje powinni szukać stoisk Elite World Estates Nieruchomości, RO-Spain Real Estate, Noyanlar Group of Companies i Stay Property Alanya.

Targi mieszkaniowe na PGE Narodowym będą czynne w sobotę 16 listopada w godzinach 10.00-17.00, a w niedzielę 17 listopada 10.00-16.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej