Targi mieszkaniowe na PGE Narodowym ostatnie w roku 2019

2019-10-30 14:54
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym
Autor: Murator EXPO Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na PGE Narodowym

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, 16-17 listopada 2019 na PGE Narodowym w Warszawie, zamkną sezon targów mieszkaniowych organizowanych przez Murator EXPO. Swoją najnowszą ofertę dla Warszawy i okolic zaprezentują deweloperzy, pośrednicy nieruchomości, banki oraz instytucje kredytujące. Nowością są ofert domów za granicą w atrakcyjnych rejonach turystycznych.   

Tragi mieszkaniowe w Warszawie są zawsze niezwykle atrakcyjne, bo stolica jest największym placem budowy w kraju. Przybywa nowych mieszkańców, których do Warszawy ciągnie jak do magnesu z innych regionów Polski, ale również i ze świata, a ci, którzy już tu mieszkają, szukają dla siebie nowych lokalizacji. Zainteresowanych mieszkaniami, domami i działkami więc nie brakuje, a popyt na rynku mieszkaniowym nadal góruje nad podażą.

Żeby rozwiązać swoje potrzeby mieszkaniowe warto odwiedzić targi organizowane przez Murator EXPO by skorzystać z ich unikalnych możliwości porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i pośredników kredytowych, a przy okazji z fachowych porad niezależnych ekspertów. Podczas targów będzie można skorzystać z  ofert kredytów hipotecznych i porozmawiać z pośrednikami, wykonać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu i co należy zrobić, by uniknąć rejestrów kredytowych. Na targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w wielu punktach eksperckich będzie można uzyskać informacje z zakresu finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania oraz stylizacji wnętrz.

Atrakcją tych targów są oferty nieruchomość na Cyprze, w Hiszpanii oraz w Turcjim które zaprezentują  renomowane przedstawicielstwa z tamtejszych rynków. Chętni na takie inwestycje powinni szukać stoisk Elite World Estates Nieruchomości, RO-Spain Real Estate, Noyanlar Group of Companies i Stay Property Alanya.

Targi mieszkaniowe na PGE Narodowym będą czynne w sobotę 16 listopada w godzinach 10.00-17.00, a w niedzielę 17 listopada 10.00-16.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej