Targi mieszkaniowe Muratora EXPO na Stadionie Narodowym

2013-03-26 11:40
Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie
Autor: Murator EXPO

To będzie już 41. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Szczególną atrakcją tych targów, które odbędą się 6 i 7 kwietnia 2013 jest lokalizacja - Stadion Narodowy. Z nową ofertą mieszkaniową zaprezentuje się blisko 100 wystawców.

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie Murator EXPO
Autor: Murator EXPO

Najwięcej będzie ofert z mieszkaniami jedno-, dwu- i trzypokojowymi o powierzchni do 60 m2. Będą to mieszkania oddane do użytku w roku 2012, ale również te, których budowę rozpoczęto w I kwartale 2013. Na miejscu będzie też możliwość pozyskania informacja o dobrych kredytach. Przy utrzymującej się nadwyżce podaży deklaracje deweloperów, że będą oferować mieszkania po korzystnych cenach nie są przesadzone, czego doświadczyli poszukujący własnego M podczas marcowej edycji targów, a dzięki ostatniej decyzji Rady Polityki Pieniężnej o kredyt hipoteczny jest coraz łatwiej.
Targom jak zwykle towarzyszą dodatkowe atrakcje. Wśród nich odbędzie się publiczna debata, pod hasłem, czy mieszkanie lepiej kupić czy wynająć. Zdaniem wielu ekspertów, za tym pierwszym rozwiązaniem przemawia duża podaż mieszkań na rynku i  atrakcyjne ceny, które spadły do poziomu sprzed 2007 i 2008 roku oraz taniejące kredyty. Jednak czy w warunkach niepewności gospodarczej i rosnącego bezrobocia zaciąganie kredytu jest dobrym pomysłem? Co się bardziej opłaca? Debatę poprowadzi Marek Wielgo, dziennikarz Gazety Wyborczej.
Odwiedzający Targi mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE będą mogli także wybrać sobie z programu imprez towarzyszących wykłady z zakresu prawa (szczególnej uwadze polecane są spotkania poświęcone zagadnieniu hipoteki i oraz klauzulom niedozwolonym w umowach deweloperskich, będą też doradcy podatkowi, którzy wyjaśnią rozliczenia przy zakupie, sprzedaży i najmie nieruchomości. Będą też spotkania z inspektorem nadzoru budowlanego, na których można poznać techniczne wskazówki pomagające w uniknięciu błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera. A architekci wnętrz i styliści podpowiedzą jak zaprojektować czy wykończyć wnętrze swojego mieszkania. W Strefie Porad czynne będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, architektura wnętrz i stylizacja. To tylko część zaplanowanych atrakcji... A wszystko w to niezwykle atrakcyjnych wnętrzach Stadionu Narodowego, który przy okazji będzie można podziwiać z bliska.
Więcej informacji >> 

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
6 i 7 kwietnia 2013
Stadion Narodowy,
Księcia Józefa Poniatowskiego 1
czynne w godz. 10.00 – 17.00
Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – lato 2013” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku. Będą także kupony promocyjne do wykorzystania do 5 dni po targach, uprawniające do bezpłatnego sprawdzenia umowy rezerwacyjnej i umowy w formie aktu notarialnego z deweloperem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej