Targi Mieszkań i Nieruchomości Lublin

2015-09-25 11:14
Targi Mieszkań i Nieruchomości Lublin2
Autor: brak danych

Targi Mieszkań i Nieruchomości (23-25 października) to obowiązkowa pozycja w kalendarzu, wszystkich, którzy planują zakup mieszkania, budowę domu lub inwestycje w nieruchomości i grunty.   Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością wśród zwiedzających – edycję Wiosna 2015 odbywająca się wspólnie z Tragami Budowlanymi LUBDOM odwiedziło niemal 8 000 osób.

Wśród wystawców Targów Mieszkań i Nieruchomości znajdą się m.in.: wiodący developerzy, biura i agencje nieruchomości, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, doradcy kredytowi i finansowi. Nieodłącznym elementem Targów są wykłady, debaty oraz spotkania i możliwość rozmowy z autorytetami w branży. Poruszane tematy będą dotyczyć m.in. uciążliwych najemców i lokatorów. Nowością tegorocznej edycji będą bezpłatne porady prawne. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość skonsultowania się z radcami prawnymi i prawnikami w kwestiach dotyczących prawnych aspektów zakupu i obrotu  nieruchomości  oraz  ich finansowania. 
W tym samym czasie odbywają się Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design. Zakres tematyczny targów to przede wszystkim prezentacja akcesoriów i elementów wyposażenia wnętrz, kolekcji meblowych, usług projektowych i wykończeniowych. Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących inspiracji w wyposażeniu domu i biura, jak również do projektantów i przedsiębiorstw branżowych pragnących zorientować się w najnowszych trendach.
Współpraca branż – mieszkaniowej i wnętrzarsko-designerskiej umożliwia prezentację kompleksowej oferty oraz pełniejsze zapoznanie się z możliwościami na rynku.

Zapraszamy w dniach:
23 października (piątek) w godz. 12.00 – 18.00 WSTĘP BEZPŁATNY!!!
24 października  (sobota) w godz. 10.00 – 18.00 WSTĘP BEZPŁATNY!!!
25 października (niedziela) w godz. 10.00 – 17.00 WSTĘP BEZPŁATNY!!!

www.aranzacje.targi.lublin.pl
www.mieszkania.targi.lublin.pl

Targi Mieszkań i Nieruchomości Lublin3
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej