Targi Instalacje, Wodociągi, Kominki 2012 w Poznaniu. ODBIERZ darmowy BILET!

2012-03-16 12:17
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2010
Autor: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.

Targi Instalacje 2012 - największe spotkanie branży instalacyjnej, wodociągowej i kominkowej - odbędą się 23-26 kwietnia 2012 r. w Poznaniu. Organizatorzy zgromadzili blisko 1000 wystawców z 21 państw. Dla zainteresowanych mamy darmowe bilety na targi!

Targi Instalacje 2012 [logo]
Autor: brak danych

Targi branżowe INSTALACJE, WODOCIAGI, KOMINKI 2012

Targi Instalacje 2012 to największe spotkanie branży instalacyjnej, wodociągowej i kominkowej (23-26 kwietnia 2012 r., Międzynarodowe Targi Poznańskie (MPT)). Impreza to w zasadzie cztery wydarzenia dedykowane branży instalacyjnej:

  • INSTALACJE Międzynarodowe Targi Instalacyjne
  • TCS Targi Ciepła Systemowego
  • KOMINKI Międzynarodowe Targi Kominkowe
  • WODOCIĄGI Międzynarodowe Targi Branży Wodno-Kanalizacyjnej

Organizatorzy zgromadzili blisko 1000 wystawców z 21 państw, m.in. z Włoch, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy, Czech, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Grecji, Litwy, Słowacji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii. Firmy prezentujące się na targach zgłosiły już ponad 180 nowych produktów i rozwiązań technologicznych (zobacz nowości targowe >>). Będzie więc co oglądać.

Jak zbobyć darmowy bilet na targi?

Osoby planujące wizytę na targach mają okazję do zdobycia darmowego biletu. Wystarczy zarejestrować się na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich >> i w formularzu podać hasło „MURATOR”. Bezpłatne wejściówki otrzyma pierwszych 100 osób.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej