Targi INSTALACJE 2018. Poznań miejscem spotkania branży instalacyjnej

2018-03-15 13:06
Targi Instalacje 2018
Autor: MTP

Instalacje to dzisiaj tak szeroka i wyspecjalizowana dziedzina, że słusznie zasługują na oddzielne targi w Poznaniu. To po BUDMIE, odbywające się w cyklu dwuletnim, kolejne targi branżowe związane z budownictwem. W roku 2018 MTP zapraszają do Poznania od 23-26 kwietnia.

Specjalnie podkreślamy we wstępie co dwuletnią cykliczność targów (w lata parzyste), bo w te nieparzyste prowadzony jest projekt INSTALACJE on TOUR, kiedy przeprowadzane są eliminacje regionalne do najważniejszego wydarzenia dla instalatorów – Mistrzostw Polski Instalatorów, których finał odbywa się podczas targów INSTALACJE.

Targi INSTALACJE zmieniają się co roku –  zapewnia Konrad Fleśman, dyrektor obu projektów INSTALACJE. - Już w czasie INSTALACJI on TOUR wprowadziliśmy nową formułę eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów polegającą na tym, że manualne stojaki instalacyjne zastąpiliśmy wirtualną grą. Konkursowe zadanie polegało na zainstalowaniu przy pomocy joysticka szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. To nasza odpowiedź na rosnącą popularność wirtualnej rzeczywistości.

INSTALACJE 2018
Autor: MTP

Ale to nie jedyna targowo-instalacyjna innowacja. W programie wydarzeń znalazła się również 2018 ARENA INSTALATORA (w pawilonie 4), a w niej Klub Instalatora oraz strefy: dystrybucji, rozrywki i VI Mistrzostw Polski Instalatorów. Już pierwszego dnia targów (23 kwietnia) odbędzie się IV Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji, organizowana 3.04.2018 odbędzie się już po raz czwarty konferencja branży urządzeń grzewczych, organizowana przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. Będą pokazy, konferencje oraz rywalizacja fachowców najlepszych polskich fachowców w dziedzinie instalacji podczas VI Mistrzostw Polski Instalatorów (nagroda główna – samochód dostawczy). Po raz pierwszy zaplanowano przestrzeń ŁAZIENKA PRO – cykl spotkań dla profesjonalistów z branży łazienkowej oraz wystawę produktów pokazujących rozwój tego sektora rynku.

Targi Instalacje 2018
23-26 kwietnia
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej