Targi Grupy SBS w Łodzi

2017-03-31 12:41
Targi SBS
Autor: Grupa SBS

Grupa SBS, największa sieć hurtowni z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, zaprasza 25 i 26 kwietnia 2017 do Łodzi na targi branżowe.

Targi Grupy SBS odbędą się w Hotelu 500 w Strykowie k. Łodzi (ul. Warszawska 1). To ponad 100 wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych. Nowości produktowe zebrane w jednym miejscu. To również okazja do fachowych rozmów i wymiany informacji techniczno-handlowych pomiędzy instalatorami, pracownikami hurtowni, projektantami i przedstawicielami szkół oraz uczelni technicznych.

Organizatorzy informują, że każdy instalator, projektant bądź inna osoba związana z branżą instalacyjno-sanitarno-grzewczą lub sieci zewnętrznych, w najbliższej hurtowni Grupy SBS otrzyma zaproszenie na targi w Łodzi. Również tam będzie można dowiedzieć się o możliwościach bezpłatnego dojazdu na targi. Odpowiednią hurtownię Grupy SBS można znaleźć tutaj >>

Uczniowie, studenci, nauczyciele i wykładowcy związani z branżami instalacyjną, sanitarną oraz grzewczą mogą zwrócić się o zaproszenie na targi, jest też możliwość zwrotu części kosztów za dojazd – te sprawy trzeba zgłosić pisząc na adres: o.gretka@grupa-sbs.pl.
Więcej informacji o Targach Grupy SBS 2017 na stronie www.grupa-sbs.pl

Targi SBS
Autor: Grupa SBS
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej