Targi Grupy SBS w Łodzi

2017-03-31 12:41
Targi SBS
Autor: Grupa SBS

Grupa SBS, największa sieć hurtowni z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, zaprasza 25 i 26 kwietnia 2017 do Łodzi na targi branżowe.

Targi Grupy SBS odbędą się w Hotelu 500 w Strykowie k. Łodzi (ul. Warszawska 1). To ponad 100 wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych. Nowości produktowe zebrane w jednym miejscu. To również okazja do fachowych rozmów i wymiany informacji techniczno-handlowych pomiędzy instalatorami, pracownikami hurtowni, projektantami i przedstawicielami szkół oraz uczelni technicznych.

Organizatorzy informują, że każdy instalator, projektant bądź inna osoba związana z branżą instalacyjno-sanitarno-grzewczą lub sieci zewnętrznych, w najbliższej hurtowni Grupy SBS otrzyma zaproszenie na targi w Łodzi. Również tam będzie można dowiedzieć się o możliwościach bezpłatnego dojazdu na targi. Odpowiednią hurtownię Grupy SBS można znaleźć tutaj >>

Uczniowie, studenci, nauczyciele i wykładowcy związani z branżami instalacyjną, sanitarną oraz grzewczą mogą zwrócić się o zaproszenie na targi, jest też możliwość zwrotu części kosztów za dojazd – te sprawy trzeba zgłosić pisząc na adres: o.gretka@grupa-sbs.pl.
Więcej informacji o Targach Grupy SBS 2017 na stronie www.grupa-sbs.pl

Targi SBS
Autor: Grupa SBS
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej