Targi GREENPOWER w Poznaniu

2016-03-15 12:38
Targi GREENPOWER
Autor: brak danych

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER obędzie się 10-12 maja 2016 w Poznaniu.  Podobno są to jedne z najlepszych targów w Polsce dedykowanych zielonej energii, wytwarzaniu energii elektrycznej i efektywności energetycznej. Po rejestracji wstęp na targi jest bezpłatny.

Zakres propozycji targowej to: energia słoneczna, wiatrowa, wodna, biomasa, biopaliwa oraz technologie energooszczędne. W ubiegłym roku w targach wzięło udział ponad 100 firm z Polski i innych krajów świata.
Uzupełnieniem wiedzy o OZE na targach GREENPOWER są liczne konferencje i seminaria, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas tegorocznej edycji targów kolejną już odsłonę będą miały Forum „Fotowoltaika dla każdego” oraz seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo rolne”. Forum jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie fotowoltaiką. W programie zaplanowano referaty o najnowszych rozwiązaniach i trendach technologicznych, prawnych uwarunkowaniach dla inwestycji oraz możliwościach pozyskiwania środków finansowych. Natomiast prelegenci seminarium o gospodarstwach rolnych podpowiedzą, jak efektywnie korzystać z zielonej energii, jak poprawić rentowność przez zamontowanie np. modułów fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych do podgrzewania wody czy pomp ciepła. Uzupełnieniem programu wydarzeń będą debaty na temat biogazu, biopaliw, biomasy, finansowania zielonych inwestycji.

Po rejestracji na stronie www.mpt24.pl wstęp na targi Greenpower jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.greenpower.mtp.pl

Targi GREENPOWER 2016
Autor: brak danych
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej