Targi GREENPOWER 2024 już za 3 tygodnie. Zapraszamy na wydarzenie pod znakiem zielonej energii

2024-04-05 14:18

Targi GREENPOWER 2024 odbędą się 23-25 kwietnia w Poznaniu i wezmą pod lupę innowacje oraz technologie związane z energią odnawialną. To idealna okazja do networkingu i zapoznania się z najnowszymi trendami branży. Sprawdź program wydarzeń, debat oraz konferencji i dowiedz się więcej o Targach, które objęliśmy patronatem!

Spis treści

 1. Targi GREENPOWER 2024. Do kogo są skierowane?
 2. Program wydarzeń na Targach GREENPOWER 2024
 3. Eksperckie strefy specjalne GREENPOWER 2024
 4. Synergia branż - ekspozycja wystawiennicza na Targach GREENPOWER 2024

Targi GREENPOWER 2024. Do kogo są skierowane?

Targi przeznaczone są dla przedstawicieli wszystkich sektorów związanych z odnawialnymi źródłami energii - ekspertów, inwestorów, liderów przemysłu i entuzjastów energii odnawialnej.

Ekspozycja oraz program Targów tworzy świetne pole do wymiany doświadczeń, dyskusji o wyzwaniach i możliwościach branży, poznania tendencji i trendów oraz do poszerzania wiedzy. 

Program wydarzeń na Targach GREENPOWER 2024

Na uczestników czekają debaty i konferencje z udziałem ekspertów branży OZE. Wśród wydarzeń zaplanowano m.in.:

 • Konwent Magazynowania Energii ESSCON 2024 - doskonała okazja do zdobycia wiedzy o najnowszych trendach i technologiach w magazynowaniu energii, nawiązania kontaktów z kluczowymi graczami na rynku oraz udziału w dyskusjach o przyszłości magazynowania energii.
 • Konferencja "Zero a cieszy - instalacje w budynkach zero energetycznych" – skierowana do osób planujących budowę własnego domu - nowoczesnego, energooszczędnego i przyjaznego dla środowiska. Eksperci zajmą się odpowiedzią na pytania o korzyści finansowe i ekologiczne budownictwa zeroenergetycznego.
 • Forum Magazynowania Energii PSME - dla wszystkich osób zainteresowanych branżą energetyczną, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu magazynowania energii, w kontekście dynamicznie rozwijającego się sektora zrównoważonej energii.
 • Energetyczny Talk Show – cotygodniowy program na YouTube, prowadzony przez dwóch ekspertów branży energetycznej: Grzegorza Burka i Bogdana Szymańskiego. 24 kwietnia Grzegorz Burek i Bogdan Szymański poprowadzą program na żywo z Targów GREENPOWER.
 • Konferencja Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw – jak zdobyć dofinansowanie przedsiębiorstw w dobie transformacji energetycznej? Kiedy montaż paneli fotowoltaicznych w firmie będzie opłacalny czy jakie są źródła finansowania inwestycji zmierzających do samodzielności energetycznej przedsiębiorstw? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci.

Eksperckie strefy specjalne GREENPOWER 2024

Oprócz debat i konferencji do dyspozycji uczestników organizatorzy oddadzą Strefy specjalne umożliwiające pogłębienie fachowej wiedzy. Nowości z branży OZE będą prezentowane m.in. w:

 • Strefie Praktycznej „Władcy Żywiołów”,
 • Strefie Cyfrowa Kuźnia,
 • Strefie Kominków,
 • Zielonej Strefie.

Synergia branż - ekspozycja wystawiennicza na Targach GREENPOWER 2024

Ofertę Targów uzupełnią wydarzenia, które w tym samym czasie odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zajmując w dniach 23-25 kwietnia całą ich przestrzeń. Są to:

 • Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE,
 • Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER,
 • Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX,
 • Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO,
 • Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND,
 • Forum NetZero.

— Widzimy olbrzymią synergię między planowanymi na kwiecień 2024 salonami branżowymi Grupy MTP. Kilka sektorów gospodarki wzajemnie się przenika, a w wielu aspektach wręcz się uzupełnia. Dzięki łączeniu wydarzeń dajemy ich uczestnikom o wiele szerszą ofertę. Kwietniowe Targi będą okazją, aby tę tezę udowodnić. Zapraszam do Poznania! — zapowiada Dominik Szymański, dyrektor Targów GREENPOWER i INSTALACJE.

Razem z Targami INSTALACJE, Targi GREENPOWER stworzą w tym roku największe w Polsce wydarzenie oferujące kompleksowe wyposażenie budynków w elementy dystrybucji energii (rozdzielnie, zabezpieczenia, kable, osprzęt, automatyka) oraz instalacje OZE (odnawialne źródła energii: instalacje fotowoltaiki, pomp ciepła i rekuperacji), ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji. Więcej informacji na temat Targów znajduje się na stronie www.greenpower.mtp.pl. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej