Targi Energetyczne ENERGETICS 2017

2017-11-06 14:55
Targi ENERGETICS 2017
Autor: brak danych

Już 14-16 listopada 2017 odbędą się w Lublinie Targi Energetyczne ENERGETICS. Będzie to ich jubileuszowa 10. edycja, bogata w wystawców i wydarzenia towarzyszące.

Tegoroczną ekspozycję targową ENERGETICS zaprezentuje 200 firm z obszarów wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, inteligentnych sieci energetycznych, energii odnawialnej, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT.

Organizatorzy zadbali również o bogaty program wydarzeń towarzyszących. Po raz pierwszy podczas targów odbędzie się XXI Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze „Dobrosąsiedztwo – 2017”, podczas którego polscy i białoruscy przedstawiciele sektora energetycznego, ale również budownictwa, transportu i logistyki będą rozmawiać o współpracy oraz perspektywie rozwoju tych obszarów. Targom będzie towarzyszyć III edycja Forum Dystrybutorów Energii. Tym razem tematyka spotkania będzie dotyczyć m.in. takich zagadnień jak: taryfa jakościowa – doświadczenia i kierunki na kolejny okres taryfowy oraz wyzwania wobec Operatorów Systemów Dystrybucyjnych w świetle najnowszych uregulowań prawnych. Z kolei podczas konferencji „Niezależność energetyczna na poziomie lokalnym” prelegenci opowiedzą m.in.: o klastrach energii, roli odnawialnych źródeł energii w niezależności energetycznej na poziomie lokalnym, dobrych praktykach stosowanych w krajach europejskich. W programie przewidziano również certyfikowane seminaria szkoleniowe dedykowane elektrykom, energetykom i służbom technicznym w przedsiębiorstwie pt.: „Opieka metrologiczna gwarancją jakości produktu” oraz „Pomiar – analiza – oszczędność”.

Równolegle z targami ENERGETICS zaplanowano Wschodnie Dni Kooperacji. Swoją ofertę zaprezentują tu podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, którzy specjalizują się w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych.

Na targi ENERGETICS dla przedstawicieli branży wstęp jest bezpłatny po rejestracji online lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny, szczegółowy program oraz wszelkie informacje dotyczące targów dostępne są na stronie www.energetics.targi.lublin.pl

Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS odbywają się na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. We wtorek i środę (14 i 15 listopada 2017) organizatorzy zapraszają w godz. 9.00-17.00, zaś w czwartek (16 listopada) w godz. 9.00-15.00.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej