Targi ENERGETAB 2023 - zapraszamy 12-14 września 2023, Bielsko-Biała

2022-12-20 15:29
targi ENERGETAB
Autor: ZIAD Bielsko-Biała SA Targi ENERGETAB 2023 odbędą się 12-14 września

ENERGETAB, Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie, to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla przemysłu energetycznego, zarówno konwencjonalnego jak i opartego na odnawialnych źródłach energii.

ENERGETAB to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego i doskonałe forum do debat na temat aktualnych kierunków rozwoju energetyki.

Podobnie, jak to było w ubiegłych latach, planujemy, że targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria, warsztaty i specjalne ekspozycje w strefach OZE, elektromobilności, itp.

Targi ENERGETAB to idealne miejsce do prezentacji najnowszych osiągnięć przemysłu elektrotechnicznego oraz okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych pomiędzy producentami, projektantami, dostawcami usług i decyzyjnymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych  - zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Kiedy: 12 - 14 września 2023

Gdzie: ZIAD Bielsko-Biała

Organizator: ZIAD Bielsko-Biała SA, tel.: (33) 813-82-31, 813-82-32, 813-82-40; e-mail: wystawa@ziad.bielsko.pl; www.energetab.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej