Targi budownictwa i wyposażenia wnętrz DOM 2019 w Kielcach

2019-03-27 6:00
Targi Kielce
Autor: Targi Kielce

Już po raz 26. odbędą się 5-7 kwietnia 2019 w Kielcach Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Targi DOM oraz OGRÓD i TY. To jedna z większych imprez w tym regionie dedykowana branży budowlanej, wykończeniowej i wnętrzarskiej.

Pełne nazwy targów brzmią Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.
Te pierwsze to pełna oferta branży budowlanej, wykończeniowej i designerskiej, ze szczególnym nastawieniem na rozwiązania innowacyjne, ekologiczne i energooszczędne.
Natomiast targi OGRÓD I TY to właściwie wystawa z różnorodnością roślin ogrodowych, mebli, altan i innych detali.

Wśród firm, które zaprezentują swoją ofertę nie zabraknie producentów materiałów budowlanych – firm specjalizujących się w produkcji materiałów konstrukcyjnych i dachowych czy izolacji, a także okien i drzwi. Producenci podłóg zaprezentują panele, deski i parkiety, nie zabraknie producentów terakoty i płytek ceramicznych.

Natomiast w obszarze wyposażenia wnętrz znajdzie się m.in. oferta mebli kuchennych, kominków i kotłów grzewczych, będą też domowe sauny. Specjaliści pomogą dobrać odpowiednie akcesoria łazienkowe, podpowiedzą jak dobrać domowe ogrzewanie.

W strefie porad nazwanej w tej edycji targów „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2019”, architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi i kredytowi będą służyć radą wszystkim tym, którzy mają  budowlane czy dekoratorskie dylematy. Planowane są też warsztaty tapicerskie i renowacji mebli.

Kieleckie Targi DOM oraz OGRÓD i TY – 5-7 kwietnia 2019 – odbywają się w centrum wystawowo-kongresowym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1. Szczegółowe informacje >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej