Targi budownictwa i wyposażenia wnętrz DOM 2019 w Kielcach

2019-03-27 6:00
Targi Kielce
Autor: Targi Kielce

Już po raz 26. odbędą się 5-7 kwietnia 2019 w Kielcach Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Targi DOM oraz OGRÓD i TY. To jedna z większych imprez w tym regionie dedykowana branży budowlanej, wykończeniowej i wnętrzarskiej.

Pełne nazwy targów brzmią Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.
Te pierwsze to pełna oferta branży budowlanej, wykończeniowej i designerskiej, ze szczególnym nastawieniem na rozwiązania innowacyjne, ekologiczne i energooszczędne.
Natomiast targi OGRÓD I TY to właściwie wystawa z różnorodnością roślin ogrodowych, mebli, altan i innych detali.

Wśród firm, które zaprezentują swoją ofertę nie zabraknie producentów materiałów budowlanych – firm specjalizujących się w produkcji materiałów konstrukcyjnych i dachowych czy izolacji, a także okien i drzwi. Producenci podłóg zaprezentują panele, deski i parkiety, nie zabraknie producentów terakoty i płytek ceramicznych.

Natomiast w obszarze wyposażenia wnętrz znajdzie się m.in. oferta mebli kuchennych, kominków i kotłów grzewczych, będą też domowe sauny. Specjaliści pomogą dobrać odpowiednie akcesoria łazienkowe, podpowiedzą jak dobrać domowe ogrzewanie.

W strefie porad nazwanej w tej edycji targów „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2019”, architekci, projektanci ogrodów, a także doradcy ubezpieczeniowi i kredytowi będą służyć radą wszystkim tym, którzy mają  budowlane czy dekoratorskie dylematy. Planowane są też warsztaty tapicerskie i renowacji mebli.

Kieleckie Targi DOM oraz OGRÓD i TY – 5-7 kwietnia 2019 – odbywają się w centrum wystawowo-kongresowym Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1. Szczegółowe informacje >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej