Targi Budowlane Warmia – Mazury EXPO w Ostródzie

2015-04-08 17:37
Warmia Mazury EXPO
Autor: Warmia-Mazury EXPO

W Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie 24-25 kwietnia 2015 odbędą się III Targi Budowlane Warmia – Mazury EXPO. To najważniejsze wydarzenie tej branży w północno-wschodniej Polsce.

Największe w tym regionie branżowe Targi Budowlane Warmia – Mazury EXPO skierowane są zarówno do indywidualnego odbiorcy, jak i klienta biznesowego.
Organizatorzy zapowiadają, że udział w nich weźmie ponad 200 wystawców, przede wszystkich firm lokalnych, które zaprezentują swój potencjał.

Oferta targowa została podzielona na strefy tematyczne:

· OZE
· domy systemowe
· materiały budowlane
· park Maszynowy i narzędziowy
· ogród i wnętrza
Do najciekawszych wydarzeń na targach zawsze należą specjalnie zaaranżowane stoiska pokazowe, na których prezentowane będą na żywo najnowsze rozwiązania właśnie z dziedziny OZE, różnych technik budowlanych oraz domy modułowe. Odwiedzający targi będą mieli możliwość zamówienia materiałów budowlanych nawet z 20% upustami.
Targi zostały objęte patronatem Warmińsko-Mazurskiej Izby Inżynierów Budownictwa i Marszałka Województwa.

Centrum Targowo – Konferencyjne Expo Arena, w którym 24-25 kwietnia 2015 odbędą się III Targi Budowlane Warmia Mazury EXPO znajduje się w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 55.

Więcej informacji >>

Warmia mazury EXPO
Autor: EXPO ARENA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej