Targi Budowlane MUREXPO, 12-14 kwietnia Warszawa Torwar

2013-03-28 13:08
Targi Budowlane MUREXPO
Autor: Murator EXPO

Już po raz jedenasty odbędą się Targi Budowlane MUREXPO. MUREXPO będą towarzyszyć Targi Wyposażenia Wnętrz - MODNE WNĘTRZE.

Na MUREXPO swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 wystawców z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Pierwszy dzień targów budowlanych (piątek 12.04) będzie tradycyjnie Dniem Profesjonalisty. To oznacza bogaty program towarzyszący w postaci seminariów i paneli dyskusyjnych, których gospodarzami i uczestnikami będą deweloperzy, organizacje branżowe i przedstawiciele miasta stołecznego Warszawy. Planowane jest także forum budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Z kolei osobom nie związanym z budownictwem zawodowo, ale planujących budowę lub remont domu czy mieszkania polecamy bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat, wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym będzie można uzyskać indywidualne i bezpłatne konsultacje.

Targi budowlane MUREXPO będą czynne na Torwarze w godzinach 10.00 – 17.00.
Osobom, które wcześniej zarejestrują się u organizatora będą mogły w kasie odebrać drugi bilet za połowę ceny.

Zarejestruj się tutaj >> 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej