Targi budowlane BUD-GRYF 2016 w Szczecinie

2016-01-28 11:10
Targi BUD-GRYF Szczecin
Autor: brak danych

Jedyne na Pomorzu Zachodnim targi dedykowane w całości branży budowalnej BUD-GRYF odbędą się 15-17 kwietnia 2016, w hali MTS przy ul. Struga w Szczecinie. Impreza gromadzi co roku blisko 200 wystawców. Wstęp wolny!

Tegoroczne targi BUD-GRYF to będzie ich jubileuszowa, 25 edycja. Z tej okazji, obok pełnej oferty produktów i usług budowlanych na odwiedzających czekać będą m.in. widowiskowe pokazy maszyn, warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawa Lego Architecture, rabaty i konkursy, pojawią się też gwiazdy telewizyjne. Branżyści skorzystać będą mogli z bogatego programu szkoleń i spotkań z ekspertami w ich dziedzinach, m.in. spotkania inżynierów budownictwa oraz architektów w dedykowanej Strefie Architekta.

Budowanie w pełnym wymiarze
Program targów wypełnią atrakcje dla profesjonalistów i stawiających pierwsze kroki w dziedzinie budownictwa oraz eventy branżowe i rozrywkowe, które łączy wspólny temat BUDOWA – REMONT – WYKAŃCZANIE. Będą strefy majsterkowicza oraz panele tematyczne m.in. pod hasłami: Kobieta buduje, Malowanie. Nie zabraknie także tematów architektonicznych.

Co na targach?
Konstrukcje drewniane, okna, drzwi (w tym drzwi pasywne), pełny przekrój podstawowych materiałów budowlanych, pokrycia dachowe, materiały dociepleniowe, materiały na elewacje. Nie zabraknie systemów grzewczych, ogrzewania podłogowego, kotłów na biomasę, systemów solarnych i fotowoltaiki. Przedstawiciele biznesu będą mogli wziąć udział w dwóch cyklicznych wydarzeniach: giełdzie kooperacyjnej z firmami z zagranicy oraz konferencji poświęconej odnawialnym źródłom energii.

Więcej o wydarzeniach targowych >>

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej