Targi BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE

2013-10-02 16:42
Targi BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE
Autor: Murator EXPO

XX jubileuszowe Targi BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE odbędą się 19-20 października 2013 na warszawskim Torwarze. Impreza jest organizowana przez Murator EXPO.

Targi Budowa Remont Dom i Wnętrze odbywające się na warszawskim Torwarze, to na Mazowszu największa impreza dotycząca  budownictwa i wyposażenia wnętrz, odbywającą się jesienią. Bierze w niej udział blisko 160 wystawców z kraju i zagranicy.
Tegoroczna jesienna edycja targów budowlanych poświęcona jest kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. Wystawią się także firmy specjalizujące się w wykańczaniu wnętrz, budowie domy na zamówienie, a także pracownie projektowe. 
Tradycyjnie targom organizowanym przez Murator EXPO towarzyszy bogaty program imprez towarzyszących, a wśród nich tematyczne konferencje, pokazy i warsztaty, promocje cenowe i konkursy. Szczególnie interesująco zapowiadają się prelekcje poświęcone sztuce aranżacji wnętrz i ogrodów oraz wykłady o energooszczędności. Temu ostatniemu tematowi dedykowany będzie cykl wykładów, pod wspólnym tytułem „Budownictwo energooszczędne i ekologiczne” (m.in. zalety budownictwa zrównoważonego, systemy certyfikacji budynków ekologicznych, rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i instalacyjne w budownictwie pasywnym). 
Dla poszukujących informacji zorganizowane będzie Targowe Centrum Bezpłatnych Porad, w którym sztab specjalistów będzie udzielał bezpłatnych porad.

Tu szczegółowe informacje o targowej ofercie i atrakcjach >>

Targi BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE na Torwarze (ul. Łazienkowskiej 6A) zapraszają  19-20 października 2013, w godzinach 9.00 - 17.00. Wstęp, parkingi oraz katalog targowy – bezpłatnie.

Targi BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE
Autor: Murator EXPO
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej