Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA – Szczecin 28-30 marca

2014-02-18 9:52
Targi BUD-GRYF Szczecin
Autor: Międzynarodowe Targi Szczecińskie

Międzynarodowe Targi Szczecińskie zapraszają na 23. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Obie imprezy gromadzą co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA to okazja na zapoznanie się z nowymi technologiami, materiałami budowlanymi, maszynami, narzędziami, usługami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami energetycznymi, sposobami pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Targi budowlane BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA skierowane są do firm, inwestorów indywidualnych, deweloperów i wszystkich tych, którzy potrzebują produktów i usług budowlanych, bądź rozwiązań energetycznych. Podczas targów można również uzyskać porady i konsultacje.
„Budujemy energooszczędnie - jak, z czego i dlaczego?” - to nazwa projektu oraz jeden z tematów przewodnich tegorocznych targów w Szczecinie. Projekt przedstawi różne technologie budowy i możliwości wykorzystania w budownictwie energooszczędnym różnych rozwiązań materiałowych. Realizacja powstanie wg projektu studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Celem projektu jest propagowanie innowacyjnych technologii i materiałów budowlanych o doskonałych parametrach energooszczędnych.

Nawiązywaniu kontaktów biznesowych służyć będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna sektora budowlanego i energetycznego. Od sześciu lat uczestniczy w niej ok. 40-50 firm z Polski, Niemiec, Czech, Finlandii oraz Szwecji.
Targi BUD-GRYF i ENERGIA odbywają się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej