Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA – Szczecin 28-30 marca

2014-02-18 9:52
Targi BUD-GRYF Szczecin
Autor: Międzynarodowe Targi Szczecińskie

Międzynarodowe Targi Szczecińskie zapraszają na 23. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Obie imprezy gromadzą co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Targi Budowlane BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA to okazja na zapoznanie się z nowymi technologiami, materiałami budowlanymi, maszynami, narzędziami, usługami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami energetycznymi, sposobami pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Targi budowlane BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA skierowane są do firm, inwestorów indywidualnych, deweloperów i wszystkich tych, którzy potrzebują produktów i usług budowlanych, bądź rozwiązań energetycznych. Podczas targów można również uzyskać porady i konsultacje.
„Budujemy energooszczędnie - jak, z czego i dlaczego?” - to nazwa projektu oraz jeden z tematów przewodnich tegorocznych targów w Szczecinie. Projekt przedstawi różne technologie budowy i możliwości wykorzystania w budownictwie energooszczędnym różnych rozwiązań materiałowych. Realizacja powstanie wg projektu studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Celem projektu jest propagowanie innowacyjnych technologii i materiałów budowlanych o doskonałych parametrach energooszczędnych.

Nawiązywaniu kontaktów biznesowych służyć będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna sektora budowlanego i energetycznego. Od sześciu lat uczestniczy w niej ok. 40-50 firm z Polski, Niemiec, Czech, Finlandii oraz Szwecji.
Targi BUD-GRYF i ENERGIA odbywają się w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Więcej informacji >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej