Targi Bud-Gryf 2017 w Szczecinie

2017-03-24 13:48
Targi Bud-Gryf 2017
Autor: brak danych

Targi budowlane Bud-Gryf w Szczecinie już od 31 marca do 2 kwietnia. To już 26. ich edycja. Oprócz oferty targowej organizator – Żegluga Szczecińska – zapowiada wiele atrakcji i nowości. Impreza odbędzie się w hali MTS przy ul. Struga w Szczecinie. Parking i wstęp bezpłatne!

Skoro targi, to będą oczywiście. Jednak organizator postawił również na atrakcje, i to atrakcje dla całych rodzin: zawody w rzucaniu piłek do kasków BHP, Strefa Małego Architekta, ubieranie manekina na czas, konkurs „Wyróżniony Wyrób”, gry, wystawy, warsztaty, szkolenia i pokazy…

Zawody, porady...

W Strefie Bezpieczeństwa będzie ubieranie manekinów na czas, rzucanie piłek ping-pongowych do kasków BHP, dmuchanie największego balonu z rękawicy lateksowej, a oprócz tego bogata oferta odzieży ochronnej dla pracowników budowlanych.

Dzięki współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP na targach powstanie Strefa Architekta. Specjaliści pełnić będą dyżury eksperckie, odpowiadając na pytania osób planujących budowę, m.in. jak uzyskać pozwolenie na budowę, czym kierować się przy wyborze projektu, jak aranżować pomieszczenia, również na podstawie własnych, przyniesionych ze sobą projektów. Dla najmłodszych uczestników targów będzie czekał specjalny plac zabaw i Strefa Małego Architekta, gdzie młodzi pasjonaci architektury dowiedzą się, jak zaplanować przestrzeń, poznają rodzaje budynków, zbudują makietę miasteczka lub ulicy.

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa przygotowała szkolenie pn. „Odnawialne źródła energii oraz budownictwo energooszczędne w budowie domków jednorodzinnych”. Odbędzie się ono w sobotę 1 kwietnia, trzeba się wcześniej zarejestrować tutaj >> 

Podczas targów odbędą się także pokazy z bezpowietrznej i powietrznej aplikacji materiałów stosowanych w budownictwie. Będzie można zapoznać się z metodami bezpowietrznego natrysku agregatem malarskim, szpachlarskim oraz powietrznym natryskiem tynków agregatem tynkarskim. Swoich sił będzie można spróbować w nakładaniu gładzi lub tynku strukturalnego.

Wystawa Muratora

Na wystawę złożą się najlepsze prace nadesłane na konkurs Remont Roku 2016 organizowany przez miesięcznik Murator i serwis Muratordom.pl. Wszystkie nagrodzone w konkursie realizacje łączyły zalety dobrego projektu i modelowego wykonania, będąc jednocześnie efektownym i inspirującym przykładem, że remont może poprawić warunki życia mieszkańców i wygląd domu lub mieszkania. Wystawa to świetna okazja do inspiracji dla planujących remont lub zmianę własne „M”.

Więcej informacji o targach budowlanych Bud-Gryf 2017 >> www.zegluga.szn.pl

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej