Szkolenie „Systemy szalunkowe - optymalne rozwiązania, oszczędność czasu i pieniędzy”

2011-07-12 12:30
Szkolenie GBG
Autor: Akademia Profesjonalnego Budownictwa Uczestnicy szkolenia

28 czerwca, odbyła się II edycja szkolenia w Akademii Profesjonalnego Budownictwa, stworzonej przez Global Business Group. Tematem wydarzenia były szalunki. Szkolenie zatytułowane zostało "Systemy szalunkowe - optymalne rozwiązania, oszczędność czasu i pieniędzy".

Czerwcowwe szkolenie dotyczące optymalnych rozwiązań dla systemów szalunkowych zgromadziło rekordową liczbę uczestników. Z zaproszenia na szkolenie skorzystali właściciele oraz pracownicy firm wykonawczych, a także inżynierowie z różnych części kraju. Wydarzenie składało się z części teoretycznej oraz warsztatowej. Wykład poprowadzili specjaliści z Global Business Group oraz z Państwowej Inspkcji Pracy (PIP). Uczestnicy szkolenia poszerzali swoją wiedzę nt. specyfikacji technicznych, a także zastosowania szalunków stropowych i ściennych.

Inspektor Bogdan Solawa z PIP, przedstawił temat bezpieczeństwa w pracy na budowie. Inspektor szczególny nacisk położył na zagadnienia, które najczęściej są zaniedbywane przez przedsiębiorców budowlanych czy inwestorów. Podczas warsztatów, uczestnicy mieli okazję praktycznego zastosowania wiedzy zdobytej dzięki wykładom. Mogli nie tylko obserwować jak profesjonalnie montuje się szalunki, ale i spróbować tego osobiście. Właśnie dlatego część warsztatowa cieszyła się szczególnym zainteresowaniem. Cześć praktyczna odbywała się pod okiem specjalisty ds. montażu szalunków – Janusza Natkańca.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej