Strefa Testów – tego na Budmie jeszcze nie było!

2013-01-25 17:06
Strefa Testów BUDMA 2013
Autor: MTP

W tym roku po raz pierwszy na targach Budma zostanie uruchomiona Strefa Testów. Jest ona kierowana do wykonawców, którzy będą mogli własnoręcznie sprawdzić właściwości wprowadzonych na rynek nowości materiałowych i sprzętowych.

Strefa Testów podczas BUDMY 2013 zorganizowana będzie w pawilonie nr 12. Będzie to specjalna przestrzeń dla praktycznych prezentacji materiałów i sprzętu. Każdy będzie tam mógł bezpłatnie przetestować i ocenić przygotowany przez producentów asortyment. Na miejscu obecni będą przedstawiciele producentów i dystrybutorów, którzy podzielą się swoją wiedzą praktyczną, jak też teoretyczną na temat parametrów i możliwości technicznych prezentowanych materiałów i sprzętu.

Pierwszymi gospodarzami Strefy Testów na BUDMIE 2013 będą firmy Enke, F&F, Graco, Rheinzink i Selena.
Przykładowo w Strefie Testów Selena będzie zapraszała wykonawców do udziału w Programie „Mistrzowie TYTANA”, a Rheinzink podczas warsztatów praktycznych pokaże najczęściej spotkane błędy w pracach blacharskich w obrębie komina, parapetów, ogniomurów oraz systemów rynnowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej