Spotkania Together World Tour

2021-04-15 13:35
 Together World Tour
Autor: Materiały prasowe Together World Tour już 21 kwietnia prosto z Mediolanu

Już 21 kwietnia w Mediolanie rozpocznie się sześć wyjątkowych wydarzeń Together World Tour organizowanych przez firmę Ideal Standard. Podczas wydarzenia odbędą się światowe premiery nowych kolekcji produktów, spotkania z kulturą projektowania każdego z miast-ikon oraz z designem światowego formatu.

Together World Tour

Celem hybrydowego spotkania jest połączenie tego, co najlepsze w dwóch światach: cyfrowym i osobistym. Together World Tour rozpoczyna się w Mediolanie siedzibie Globalnego Centrum Designu Ideal Standard. - Obiecujemy inspirować i zachwycać globalną publiczność złożoną z architektów i projektantów, społeczność handlową i biznesową. Wszystkim miłośnikom designu gwarantujemy miejsce w pierwszym rzędzie podczas premiery oszałamiających nowych kolekcji Ideal Standard - mówi Roberto Palomba, chief Design Officer Ideal Standard. 

- Pandemia zmieniła zasady dotyczące tradycyjnych wydarzeń fizycznych. Zamiast po prostu oferować showroom online, wymyśliliśmy nowy sposób, by połączyć się z naszą bazą klientów na całym świecie. To sposób cyfrowy i osobisty, dynamiczne doświadczenie pozwalające nam na zgłębienie wartości naszej marki. Jego efektem będzie podróż pełna niezapomnianych chwil inspiracji i zachwytu - wyjaśnia Torsten Türling, Dyrektor Generalny Ideal Standard.

Spotkanie międzykontynentami

Kolejne przystanki zaplanowane są w Berlinie, Paryżu, Londynie, Dubaju i Szaghaju. Zakończenie podróży planowane jest w 2022 r. Dzień imprezy w każdym z miast będzie wypełniony treściami nadawanymi na żywo, tłumaczonymi symultanicznie na kilka języków i przesyłanymi strumieniowo do odbiorców zarejestrowanych na spotkanie. Interaktywne doświadczenie na pewno zachęci uczestników do zaangażowania się wydarzenie również na żywo, zainspiruje do odkrywania nowych kolekcji. Uczestnicy będą mieli również możliwość indywidualnego kontaktu z dyrektorem ds. wzornictwa i innymi kluczowymi pracownikami firmy Ideal Standard w danym mieście.

Rejestracja na stronie: togetherworldtour.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej