Śląsk pewną lokalizacją dla inwestycji

2012-12-05 16:18
Katowice, panorama miasta
Autor: UM Katowice

Po Mazurach i Bydgoszczy przyszła kolej na Śląsk. Tym razem w Katowicach odbędzie się spotkanie samorządu z inwestorami w ramach cyklu Prospects in Poland.

11 grudnia 2012 roku w katowickim Pałacu Goldsteinów odbędzie się kolejne z cyklu spotkań Prospects in Poland. Tym razem władze samorządowe Śląska będą przekonywać inwestorów do potencjału inwestycyjnego województwa. Gospodarzami spotkania będa prezydent Katowic, Piotr Uszok i marszałek województwa śląskiego, Adam Matusiewicz.

Konferencja ma pokazać inwestorom że Śląsk przygotowany jest na zmiany gospodarcze, a samorządy lokalne mają elastyczne podejście do przedsiębiorców. Organizatorzy przygotowali debaty o zaletach inwestowania w województwie śląskim i specyfice śląskiego rynku.

Mamy wiele dowodów na to, że nasze miasto i województwo śląskie teraz i w 2013 roku cieszy się zaufaniem inwestorów. Chcemy to zaufanie dodatkowo wzmocnić, podkreśla prezydent Katowic, Piotr Uszok.

Szczegółowy program konferencji "Śląskie! Zaufana lokalizacja dla biznesu w dobie niepewności gospodarczej"dostępny jest na stronie www.prospectsinpoland.com.

katowice
Autor: Urząd Miasta Katowice
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej