Skalski wznowi roboty budowlane w rejonie Portu Lotniczego Kraków-Balice

2011-07-21 13:45
Terminal pasażerski Balice
Autor: brak danych

Decyzją Małopolskiego Nadzoru Budowlanego inwestor i wykonawca mogą kontynuować prace w rejonie krakowskiego portu lotniczego. Roboty budowlane zostały wstrzymane z powodu interwencji władz lotniska Balice.

Małopolski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego uchylił postanowienie powiatowego Inspektora Budowlanego z dn. 5 lipca, które wstrzymało roboty budowlane na krakowskim lotnisku Balice. Z związku z powyższym Grupa Skalski może wznowić roboty budowalane, w ramach realizacji centrum logistycznego w rejonie krakowskiego portu lotniczego. Decyzja Małopolskiego Inspektora Nadzoru Budowlanego jest ostateczna i wykonalna.

- Na razie przygotowujemy harmonogram wznowienia prac, co wymaga uzgodnień z podwykonawcami i zajmie nam do tygodnia czasu. Wszystkie prace, w tym te z wykorzystaniem urządzeń dźwigowych, będą wykonywane zgodnie z wymaganiami wynikającymi z decyzji Małopolskiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Dziękujemy Wojewodzie Małopolskiemu Panu Stanisławowi Kracikowi oraz Marszałkowi Województwa Małopolskiego Panu Markowi Sowie za mediację i budowanie atmosfery sprzyjającej rozwiązaniu konfliktu, jaki na początku lipca został wywołany przez władze spółki zarządzającej krakowskim lotniskiem – mówi dyrektor zarządzający Grupy Skalski, Dominik Wróbel.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej