Sektor Elektroenergetyczny na targach TRAKO 2017

2017-10-04 11:32
Sektor Elektroenergetyczny 2017
Autor: brak danych

Premiera Sektora Elektroenergetycznego 2017 odbyła się dwa tygodnie temu na targach ENERGETAB. Tym razem z najnowszym wydaniem mogli zapoznać się uczestnicy Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017. Zobacz galerię!

Sektor Elektroenergetyczny na targach TRAKO 2017
Autor: brak danych Sektor Elektroenergetyczny na targach TRAKO 2017

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2017 odbyły się w Centrum Wystawienniczo-Targowym AMBEREXPO w Gdańsku w dniach 26–29 września 2017 r. Wzięło w nich udział ponad 700 wystawców z 25 krajów, zajmując 30 000 m² powierzchni wystawienniczej, a także 1000 m torów przeznaczonych na ekspozycję taboru kolejowego.

Na imprezie targowej nie mogło zabraknąć zespołu redakcyjnego Sektora Elektroenergetycznego, który wraz z hostessami promował tegoroczne wydanie tytułu wśród wystawców i zwiedzających. Publikacja wzbudziła duże zainteresowanie, potwierdzając, że jej temat przewodni odpowiada potrzebom rynku. Najnowszy Sektor charakteryzuje ciekawa zawartość, na którą składają się artykuły przygotowane przez wybitnych specjalistów oraz przeglądy produktowe (rozdzielnic nn i SN, zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych), jak również nowości rynkowe i aktualna oferta firm z branży. Warto podkreślić, że treści merytoryczne Sektora Elektroenergetycznego 2017 wspierają: Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne, a partnerem wydania jest Mostostal Siedlce.

Osoby, którym nie udało się zdobyć egzemplarza Sektora Elektroenergetycznego 2017 na targach, mogą zapoznać się z wersją elektroniczną publikacji pod tym linkiem – Zobacz!

Na stronie głównej Sektora Elektroenergetycznego – Zobacz!, w prawym bloku strony, dostępne są również do pobrania poprzednie wydania.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej