RENEXPO® Poland, czyli spotkanie branży OZE

2015-09-07 14:46
RENEXPO 2014
Autor: REECO Poland Sp. z o.o.

Warszawskie Centrum EXPO XXI będzie 22-24 września 2015 gościć już 5. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej  RENEXPO® Poland. To znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi i najważniejszymi informacji na temat OZE i efektywności energetycznej. Targom będą towarzyszyć specjalistyczne konferencje i fora branżowe.

Energia odnawialna i jej źródła to ostatnio tematy na topie. W końcu została uchwalona Ustawa o odnawialnych źródłach energii, jednak odnotowujemy w Polsce niewielki wzrost liczby instalacji OZE. Szansą na znaczną poprawę tych statystyk są prosumenci, czyli osoby, które wytwarzają dobra na własny użytek. To właśnie oni odniosą najwięcej korzyści z zapisów ustawy o OZE, które wejdą w życie w 2016 roku.
Podczas 5. Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland będzie można znaleźć odpowiedzi na liczne pytania i wątpliwości z tym związane. Ponadto przy współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi odbędzie się wiele tematycznych konferencji oraz for branżowych, w tym m.in.:
√  4. Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła
√  5. Polska konferencja hydroenergetyczna
√  4. Forum PV
√  Forum Budownictwa Energooszczędnego
√  Praktyczne Aspekty Inwestycji w Zieloną Energię
√  II Konferencja Społeczne Aspekty OZE
√  4. Forum Biogazu w ramach RENEXPO Poland
√  5. Konferencja Fotowoltaiki w Polsce
√  4. Konferencja na Temat Biopaliw
√  3. Forum Pomp Ciepła
√  II Forum Energia i Obiekty Wielkopowierzchniowe
√  I Kongres Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV

Więcej o konferencjach i forach branżowych podczas RENEXPO® Poland 2015 >>

RENEXPO
Autor: brak danych

Jak co roku, wręczony zostanie również, Puchar RENERGY® AWARD. Nagroda przyznana będzie w kategoriach: Wybitna Osobowość (dla osoby, która odgrywa ważną rolę w branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej) oraz Innowacyjna Technologia (dla firmy, która zaprezentuje najbardziej innowacyjną technologię podczas Targów RENEXPO® Poland 2015).

Organizatorem przedsięwzięcia jest REECO Poland Sp. z o.o. Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej