RENEXPO® Poland, czyli spotkanie branży OZE

2015-09-07 14:46
RENEXPO 2014
Autor: REECO Poland Sp. z o.o.

Warszawskie Centrum EXPO XXI będzie 22-24 września 2015 gościć już 5. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej  RENEXPO® Poland. To znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi i najważniejszymi informacji na temat OZE i efektywności energetycznej. Targom będą towarzyszyć specjalistyczne konferencje i fora branżowe.

Energia odnawialna i jej źródła to ostatnio tematy na topie. W końcu została uchwalona Ustawa o odnawialnych źródłach energii, jednak odnotowujemy w Polsce niewielki wzrost liczby instalacji OZE. Szansą na znaczną poprawę tych statystyk są prosumenci, czyli osoby, które wytwarzają dobra na własny użytek. To właśnie oni odniosą najwięcej korzyści z zapisów ustawy o OZE, które wejdą w życie w 2016 roku.
Podczas 5. Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland będzie można znaleźć odpowiedzi na liczne pytania i wątpliwości z tym związane. Ponadto przy współpracy z organizacjami i stowarzyszeniami branżowymi odbędzie się wiele tematycznych konferencji oraz for branżowych, w tym m.in.:
√  4. Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła
√  5. Polska konferencja hydroenergetyczna
√  4. Forum PV
√  Forum Budownictwa Energooszczędnego
√  Praktyczne Aspekty Inwestycji w Zieloną Energię
√  II Konferencja Społeczne Aspekty OZE
√  4. Forum Biogazu w ramach RENEXPO Poland
√  5. Konferencja Fotowoltaiki w Polsce
√  4. Konferencja na Temat Biopaliw
√  3. Forum Pomp Ciepła
√  II Forum Energia i Obiekty Wielkopowierzchniowe
√  I Kongres Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV

Więcej o konferencjach i forach branżowych podczas RENEXPO® Poland 2015 >>

RENEXPO
Autor: brak danych

Jak co roku, wręczony zostanie również, Puchar RENERGY® AWARD. Nagroda przyznana będzie w kategoriach: Wybitna Osobowość (dla osoby, która odgrywa ważną rolę w branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej) oraz Innowacyjna Technologia (dla firmy, która zaprezentuje najbardziej innowacyjną technologię podczas Targów RENEXPO® Poland 2015).

Organizatorem przedsięwzięcia jest REECO Poland Sp. z o.o. Więcej informacji na: www.renexpo-warsaw.com

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej