Regaty budowlane Chorwacja 2013

2013-07-01 13:54
Regaty budowlane
Autor: Fakro

Już po raz szósty, na Adriatyku w Chorwacji, odbędą się we wrześniu Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. Do udziału w tych regatach zaprasza FAKRO Sailing Team. Program mistrzostw przewiduje przepłynięcie w sześciu wyścigach ponad 100 mil morskich.

W Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim zazwyczaj biorą udział przedstawiciele producentów oraz dystrybutorów materiałów budowlanych, ale zgodnie z regulaminem mogą w nich brać udział również załogi firm budowlanych, wydziałów uczelni i szkół budowlanych i wszyscy sympatycy budownictwa. Jedną firmę może reprezentować wiele osób. Co roku w regatach budowlanych bierze udział ponad 200 żeglarzy, którzy mają do dyspozycji 26 jachtów. W tegorocznych wyścigach wezmą udział nowoczesne jachty, m.in. 10 nowych Salon 38, specjalnie zaprojektowanych do regat. Każdy jacht ma dobrze wyposażony kambuz z lodówką, kuchenką z piekarnikiem i naczyniami kuchennymi.
Organizatorem regat (głównym sponsorem) jest firma FAKRO, a ich pomysłodawcą Zdzisław Gajos. Imprezie od początku przyświeca idea integracyjna branży i promowanie aktywnego wypoczynku. I jak się okazuje, sportowa rywalizacja na Adriatyku sprzyja jednemu i drugiemu. VI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim odbędą się od 7 do 14 września 2013 na akwenach środkowej Dalmacji.
Zgłoszenia do regat budowlanych: tel. 608 085 615 lub mail: [email protected]

Regaty budowlane
Autor: Fakro VI Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w Chorwacji odbędą się od 7 do 14 września 2013

Patronat nad VI Mistrzostwami Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim objęły organizacje branżowe: Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, Polski Związek Firm Deweloperskich, Związek Polskie Okna i Drzwi oraz Polska Fundacja Producentów i Dystrybutorów Materiałów Budowlanych. Patronat medialny nad Mistrzostwami sprawuje Wydawnictwo Murator S.A.

Szczegółowy plan Regat oraz lista startowa >>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej