Poznań 14 -15 maja: Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych w Poznaniu

2011-05-06 13:51
Hala Arena w Poznaniu
Autor: Hala Arena

Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl odbędą się w poznańskiej Hali Arena 14-15 maja 2011 r. Na targach wszystko o mieszkaniach, domach, apartamentach oraz działkach pod budownictwo mieszkaniowe z obszaru województwa wielkopolskiego, także informacja o atrakcyjnych kredytach. Patroni Honorowi imprezy: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Poznania Ryszard Grobelny i Polski Związek Firm Deweloperskich.

Nowa formuła targów firmy redNet Media polega na organizacji największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce - 18 edycji w 7 miastach w skali roku. To nie wystawy, po których jak po muzeum, poruszają się zwiedzający, nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

Pomoc w wyborze kredytu i nowego lokum

Informacja mieszkaniowa - już przy wejściu, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.
Katalog Mieszkaniowy – także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych w Poznaniu i jego okolicach.
Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum.
Targowy Kredyt Mieszkaniowy - specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu są lepsze niż standardowe (m.in. niższa marża, bez prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową itd.)
Promocje i rabaty - firmy mające w ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje.

Dodatkowe atrakcje

Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK – w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, nieodpłatnie - makijażystka przygotuje chętnych, a profesjonalny fotograf wykona stylowy portret rodzinny.
Targowe przedszkole – zapewni profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych dla dzieci, umożliwiając rodzicom czas na spokojne analizowanie targowych ofert.
Kawiarenka targowa - zapewni kawę i przegryzienie małego co nieco, a także miejsce na spokojne przeanalizowanie ofert wystawców.

Więcej na tabelaofert.pl

Agenda targów

14 maja sobota / 15 maja niedziela
10.00 - 17.00 - godziny otwarcia dla zwiedzających
10.30 - 16.15 - godziny bezpłatnych warsztatów „7 kroków do własnego M”

Ceny biletów:
10 zł - pojedynczy
15 zł - rodzinny)

Targi Mieszkaniowe: 26-27 marca 2011 w Hali Sportowo-Widowiskowej GDYNIA
Autor: Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej