Poznań 14 -15 maja: Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych w Poznaniu

2011-05-06 13:51
Hala Arena w Poznaniu
Autor: Hala Arena

Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych tabelaofert.pl odbędą się w poznańskiej Hali Arena 14-15 maja 2011 r. Na targach wszystko o mieszkaniach, domach, apartamentach oraz działkach pod budownictwo mieszkaniowe z obszaru województwa wielkopolskiego, także informacja o atrakcyjnych kredytach. Patroni Honorowi imprezy: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Poznania Ryszard Grobelny i Polski Związek Firm Deweloperskich.

Nowa formuła targów firmy redNet Media polega na organizacji największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce - 18 edycji w 7 miastach w skali roku. To nie wystawy, po których jak po muzeum, poruszają się zwiedzający, nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

Pomoc w wyborze kredytu i nowego lokum

Informacja mieszkaniowa - już przy wejściu, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.
Katalog Mieszkaniowy – także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych w Poznaniu i jego okolicach.
Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum.
Targowy Kredyt Mieszkaniowy - specjaliści z firmy redNet Doradcy pomagają wybrać z oferty dwudziestu banków najlepszy kredyt oraz „załatwiają” wszelkie formalności. Ich usługi są bezpłatne, a oferowane parametry kredytu są lepsze niż standardowe (m.in. niższa marża, bez prowizji banku, indywidualne warunki, kredyt do 50 lat i do 130% ceny nowego lokum, szybką ścieżkę kredytową itd.)
Promocje i rabaty - firmy mające w ofercie mieszkania gotowe do obioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje.

Dodatkowe atrakcje

Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK – w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, nieodpłatnie - makijażystka przygotuje chętnych, a profesjonalny fotograf wykona stylowy portret rodzinny.
Targowe przedszkole – zapewni profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych dla dzieci, umożliwiając rodzicom czas na spokojne analizowanie targowych ofert.
Kawiarenka targowa - zapewni kawę i przegryzienie małego co nieco, a także miejsce na spokojne przeanalizowanie ofert wystawców.

Więcej na tabelaofert.pl

Agenda targów

14 maja sobota / 15 maja niedziela
10.00 - 17.00 - godziny otwarcia dla zwiedzających
10.30 - 16.15 - godziny bezpłatnych warsztatów „7 kroków do własnego M”

Ceny biletów:
10 zł - pojedynczy
15 zł - rodzinny)

Targi Mieszkaniowe: 26-27 marca 2011 w Hali Sportowo-Widowiskowej GDYNIA
Autor: Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej