Poradnik Prawo budowlane 2020. Uczmy się wspólnie

2020-09-07 8:50
Poradnik Prawo budowlane 2020
Autor: MOIIB Poradnik Prawo budowlane 2020 uczmy się wspólnie

„Poradnik Prawo budowlane 2020. Uczmy się wspólnie” to kompendium wiedzy z zakresu zmiany ustawy Prawo budowlane obowiązującej od 19 września 2020. Poradnik zawiera też bieżące nowelizacje wynikające z delegacji innych ustaw, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przydatny w praktyce inżynierskiej. Publikacja już do kupienia.

Poradnik jest zestawieniem treści prezentowanych w ramach akcji zorganizowanej przez Oddział Warszawski Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w mediach społecznościowych – publikowanych w zamkniętej grupie Facebooka Prawo Budowlane 2020 Uczymy się Wspólnie. Publikacja powstała jako odpowiedź na oczekiwanie członków grupy oraz członków stowarzyszenia i stanowi kompendium wiedzy z zakresu zmiany ustawy Prawo budowlane obowiązującej od dnia 19 września 2020. Zawiera również bieżące nowelizacje wynikające z delegacji innych ustaw (planowane pięć nowelizacji od lutego 2020, w tym trzy już wprowadzone). Nowa ustawa ma, w założeniu ustawodawców, uprościć i przyspieszyć proces inwestycyjno-budowlany oraz zapewnić większą stabilność podejmowanych w nim rozstrzygnięć.

Poradnik jasno i czytelnie omawia wybrane artykuły ustawy, w których wprowadzono zmiany. Napisany został przez inżynierów dla inżynierów. Autorami Poradnika są: Małgorzata Grzewka, Mariusz Okuń i Radosław Sekunda.

Poradnik Prawo budowlane 2020
Autor: MOIIB Poradnik Prawo budowlane 2020 uczmy się wspólnie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej