Poradnik Prawo budowlane 2020. Uczmy się wspólnie

2020-09-07 8:50
Poradnik Prawo budowlane 2020
Autor: MOIIB Poradnik Prawo budowlane 2020 uczmy się wspólnie

„Poradnik Prawo budowlane 2020. Uczmy się wspólnie” to kompendium wiedzy z zakresu zmiany ustawy Prawo budowlane obowiązującej od 19 września 2020. Poradnik zawiera też bieżące nowelizacje wynikające z delegacji innych ustaw, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przydatny w praktyce inżynierskiej. Publikacja już do kupienia.

Poradnik jest zestawieniem treści prezentowanych w ramach akcji zorganizowanej przez Oddział Warszawski Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w mediach społecznościowych – publikowanych w zamkniętej grupie Facebooka Prawo Budowlane 2020 Uczymy się Wspólnie. Publikacja powstała jako odpowiedź na oczekiwanie członków grupy oraz członków stowarzyszenia i stanowi kompendium wiedzy z zakresu zmiany ustawy Prawo budowlane obowiązującej od dnia 19 września 2020. Zawiera również bieżące nowelizacje wynikające z delegacji innych ustaw (planowane pięć nowelizacji od lutego 2020, w tym trzy już wprowadzone). Nowa ustawa ma, w założeniu ustawodawców, uprościć i przyspieszyć proces inwestycyjno-budowlany oraz zapewnić większą stabilność podejmowanych w nim rozstrzygnięć.

Poradnik jasno i czytelnie omawia wybrane artykuły ustawy, w których wprowadzono zmiany. Napisany został przez inżynierów dla inżynierów. Autorami Poradnika są: Małgorzata Grzewka, Mariusz Okuń i Radosław Sekunda.

Poradnik Prawo budowlane 2020
Autor: MOIIB Poradnik Prawo budowlane 2020 uczmy się wspólnie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej